Levné čalouněné postele za super ceny Počet produktů: 206

Velkou předností čalouněných postelí je jejich komfort a pohodlí při spánku.  Čalouněné postele jsou měkké, nikde u nich nenajdete žádnou ostrou hranu nebo rušivý spoj.  Velkou výhodou moderních čalouněných postelí je jejich jednoduchost, ale zároveň pěkný design. 

 

Na výběr je hned několik druhů látek, podle kterých si můžete doladit barvu postele dle barevného provedení vaší ložnice. V dnešní době již čalouněná postel zdaleka nepřipomíná nepohodlnou válendu s ne moc pěkným vzhledem , na které u našich babiček nikdo nechtěl spát.

Čalouněné postele s úložným prostorem

Úložný prostor pod postelí je stále více vyhledáván většinou všech zákazníků. U malé ložnice pak představuje téměř nezbytnou součást vyhledávané postele. Čalouněné postele s úložným prostorem nabízejí velmi velkorysý prostor pro uložení různého oblečení, lůžkovin nebo sezóních potřeb. Postele s úložným prostorem patří mezi nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz .

Přístup k úložnému prostoru je nejčastěji řešen vyklápěcími rošty z boční nebo čelní strany od nohou. Systém vyklápění je nejčastěji ovládán kvalitním pružinovým mechanismem, usnadňujícím zvedání lehací části.

Čalouněné postele látkové nebo z ekokůže

Jednolůžkové čalouněné postele se nejčastěji vyrábí jako látkové v mnoha odstínech. Dvoulůžkové manželské čalouněné postele v naši nabídce jsou vyráběny buď z kůže, ekokůže nebo z látky.  Látkové čalouněné postele se vyznačují především nízkou cenou a hezkým vzhledem. 

 

Sháníte-li však čalouněnou postel s trendovým moderním designem,  porozhlédněte se mezi modely čalouněných postelí s ekokůže, kde naleznete opravdu luxusní modely skvělého vzhledu.  Objevte u INTENA nábytek svou vysněnou čalouněnou postel a za pár dní si ji můžete užívat třeba ve vaší ložnici.

Počet produktů: 206