Moderní vysoké americké postele boxspring  Počet produktů: 55

Americké postele Boxspring ( také Kontinentální postele ) se zcela liší od běžného pojetí postele. Dovedou nám poskytnout kvalitní základ pro pohodlí a zdravý spánek v kombinaci s velkou uživatelskou radostí. Hlavními znaky amerických postelí boxspring jsou vysoká ložná plocha, kvalitní čalounění, dvojí systém pružení a matrace, volitelný úložný prostor a design hlavového čela.

Vysoká výška ložné plochy

Hlavním znakem amerických postelí boxspring je poloha ložné plochy vysoko nad podlahou  (60 až 70 cm v závislosti na výšce nohou a tloušťky matrace). Díky této výšce je vstávání z postele a opětovné ulehání velmi pohodlné. Tuto vlastnost ocení nejen senioři a starší osoby, ale všichni kteří očekávájí od své postele maximální pohodlí a komfort.

Kvalitní čalounění

Při výběru potahu máte na výběr vysoce kvalitní tkaniny různých vzorů a barevných odstínů nebo moderní ekokůži ve skvělých barvách. Všechny použité materiály se vyznačují dlouhou životností, světlostálostí a jednoduchou údržbou.

Systém dvojího pružení

Základem každé kontinentální americké postele je "dřevěná bedna" na nožkách, ve které je instalováno jádro z kovových pružin ( boxspring ). Zátěž člověka z horní matrace je přenášena do pružinového jádra, které ji dovede skvěle absorbovat. Horní matrace pak zajišťuje příjemný měkký kontakt s ležící osobou. Díky dvojímu systému pružení je spánek na americké posteli jednoduše skvělý a kvalitní.

Úložný prostor

Některé modely amerických postelí v sobě mají integrován úložný prostor, který je snadno přístupný po vyklopení boxu. Už tedy nebudete muset řešít otázku,  kam přes den uložit všechny lůžkoviny, sezónní oblečení nebo například sportovní náčiní.

Design hlavového čela

Hlavové čelo se u amerických postelí boxspring vyznačuje vysokou výškou a šířkou. Design hlavového čela dává výsledný vzhled celé posteli. Je pak jen na vás, zda dáte přednost hladké přímé konstrukci , nebo naopak složitěji tvarované výplni. Vzhled zvoleného čela pak bude vizitkou vaší osobnosti a obrazem vašeho smyslu pro krásu.

Pokud ve vaší ložnici chcete místo průměrné postele něco luxusního a přitom velmi pohodlného, vyberte si z naší nabídky vysokou americkou postel typu boxspring.

Počet produktů: 55