Všechny akční ceny u postelí a matrací jsou platné jen do 31.05.2024 !

Počítačové měření ideální matrace v Ostravě

Trápí vás bolesti zad? Špatně spíte? Nevíte, jaká matrace je pro vás nejvhodnější ? Přijďte si ZDARMA nechat počítačem změřit vhodnou matraci!  Od soboty 19.ledna do neděle 27.ledna proběhne v Ostravské prodejně INTENA Nábytek počítačové měření ideální matrace.

Přijďte si k nám vyzkoušet unikátní přístroj X-SENSOR, který za pomoci počítače dokáže vyhodnotit vhodnost či nevhodnost matrace pro daného uživatele. Vyberte si správně - X-SENSOR Vám ukáže, která matrace je pro Vás nejvhodnější.

 

Počítačové měření matrace na podložce X-SENSOR

 

Proč si nechat změřit matraci?

Je odborně prokázáno, že v oblastech, kde protitlak matrace překračuje určitou mez, je způsobena bolest ve svalech a brnění v končetinách. To se projevuje ranní ztuhlostí svalů podél páteře, bolestmi hlavy, ramen, bederní a křížové páteře a samozřejmě pocitem ranní únavy a nedokonalého odpočinku. Změřením vhodné matrace přístrojem X-SENSOR zjistíte, která matrace způsobuje ideální protitlak a dovede zajistit kvalitní zdravý spánek.

 

Jak měření matrace funguje?

X-SENSOR je speciální podložka ( deka ) se stovkami individuálních senzorů (optických vláken), které měří tlak na matraci vzniklý v poloze na zádech i na boku. Tato podložka se postupně umístí na vybrané matrace, na kterých se cítíte pohodlně.

Pomocí speciálního software vám počítač vyhodnotí rozložení tlaku vašeho těla na plochu konkrétní matrace. Díky barevné škále znázorňující tlak těla na monitoru zjistíte, jakou oporu vám matrace poskytne - zda je tlak těla a zatížení matrace rovnoměrné a nebo je pro vás příliš měkká či naopak tvrdá.

Změření tlakových bodů a vyhodnocení vhodnosti matrace počítačem

 

Kolik mě to bude stát?

Počítačové měření je zcela ZDARMA a nijak nezavazuje ke koupi nové matrace. Na základě měření vám prodavač doporučí 2-3 vhodné matrace a zůstane pouze na vás, zda si novou matraci pořídíte, nebo zůstanete u své původní.

 

Kde a kdy měření ideální matrace proběhne?

Od soboty 19.ledna do neděle 27.ledna 2019 v Ostravské prodejně INTENA Nábytek, která se nachází v Ostravě Mariánských Horách - v areálu obchodních domů Kaufland a Sconto. Před naší prodejnou se nachází bezplatné parkoviště s kapacitou cca 30 aut ( vjezd na parkoviště kolem čerpací stanice ).

Pokud vás nabídka zaujala, jste očekáváni našim odborným a příjemným personálem.