Osobní odběr

Velkou výhodou osobního odběru je časová nezávislost na doručovateli. Osobní odběr je možný v Ostravě, Praze 9, Zdibech u Prahy a v Brně - v pracovní dny nejčastěji od 8 do 16 hod. Před vyzvednutím zboží je nutno počkat na na e-mail a SMS zprávu s potvrzením, že je zboží připraveno k osobnímu odběru. Na jednotlivých partnerských pobočkách bude zboží připraveno k vyzvednutí následujících 5 pracovních dnů od oznámení k vyzvednutí zboží. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, může být uvolněno do dalšího prodeje.

V případě zakázkové výroby zboží na objednávku mohou být v této souvislosti kupujícímu účtovány náklady, související s nepřevzetím nebo pozdním převzetím zboží ( skladné apod....). Na základě dohody mezi prodávajícím a kupujícím může být doba pro vyzvednutí zboží při osobním odběru prodloužena.

Osobní odběr je ZDARMA , v případě platby na dobírku hradíte pouze doběrečné ve výši 79 Kč

Více informací o osobním odběru a odběrných místech →

Doprava zboží po ČR

Ve smluveném termínu doručujeme zákazníkovi objednané zboží našimi firmními vozidly, nebo přepravní společností. V den expedice je zákazníkovi odeslána informační SMS zpráva a informační email s údaji o čísle přepravy, plánovaném termínu dodání a s telefonním číslem na cílové dopravní středisko nebo s číslem přímo na řidiče v případě vlastní firemní dopravy. 

V případě vlastní firemní dopravy je termín dovozu zboží předem telefonicky dohodnutý. V případě dopravy zboží přepravní službou má zákazník možnost telefonicky kontaktovat dodací středisko a upřesnit požadovaný den dodání. Dle podmínek dopravce probíhají rozvozy zboží v pracovních dnech mezi 8 - 14 hod. Pozdější odpolední nebo večerní doprava je možná pouze v případě individuální domluvy s dodacím střediskem ( tato služba není nárokovatelná a může být zpoplatněna dle ceníku partnerské dopravní služby ). Součástí ceny je přesun před dům ( u RD se jedná o vstupní branku plotu ). Jelikož je zboží přepravováno na paletách, nelze s paletovým vozíkem překonat žádný schod.

Při převzetí zboží je potřeba , aby kupující provedl pečlivou kontrolu neporušenosti vnějšího obalu. V případě zjištění jakýchkoli problému ( protržený obal, poškozené zboží.... ) je potřeba provést zápis do přepravního listu dopravy. V opačném případě již nelze dodatečně reklamaci dopravou poškozeného zboží uplatnit.

Cena dopravy po ČR

Doprava matrací a roštů a doplňků

Pro objednávky v celkové hodnotě do 9 999 Kč vč. DPH .............. 490 Kč

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 10 000 Kč vč. DPH .............. ZDARMA

Tento způsob dopravy je možné použít pouze pro samostatné objednávky na matrace, rošty, nebo textilní doplňky ( bez postele nebo příslušenství )

Standardní doprava zboží a nábytku

Pro objednávky nábytku v celkové hodnotě do 5 000 Kč vč. DPH .............. 490 Kč

Pro objednávky nábytku v celkové hodnotě od 5 000 Kč do 20 000 Kč vč. DPH .............. 890 Kč

Doprava nábytku ZDARMA

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 20 000 Kč vč. DPH

V případě platby na dobírku se k ceně dopravy připočítává doběrečné ve výši 79 Kč. V případě platby celé ceny zboží bankovním převodem získáváte slevu 2% z ceny objednávky.

Výnos zboží a příplatkové služby:

Za příplatek nabízíme tyto služby:

1) Komfortní výnos zboží bez asistence zákazníka 

Tato služba je dostupná po celé ČR a zahrnuje:

  • dopravu nábytku, postele nebo příslušenství až k vám domů,
  • výnos zboží až na místo určení ( zákazníkem určený pokoj v domě či bytě )
  • uložení balíků se zbožím na předem připravené místo
  • na přání rovněž vybalení zboží z obalu a jeho kontrola
  • odnos obalového materiálu a jeho uložení v odpadní nádobě u zákazníka

Cena této služby je stanovená paušálně částkou 2590 Kč ( bez rozdílu patra, nebo jestli je v domu výtah nebo není ). Hmotnost zásilky může být maximálně do 160 Kg.

Tento hmotnostní limit bezproblému obsáhne například manželskou postel s rošty a matracemi. V případě zásilky většího rozsahu se účtuje 1490 Kč za každých započatých 160 Kg hmotnosti.

Kolik váží má objednávka a jak objednat výnos ?

Pro zjištění hmotnosti a celkové ceny za výnos nás prosím kontaktujte emailem: obchod@intena.cz nebo telefonicky na čísle 777158960.
V případě zájmu o výnos pak stačí požadavek vepsat do poznámky u odesílání objednávky. Následně budete kontaktováni ohledně schválení celkové ceny za výnos.
V případě objednání výnosu je potřeba počítat s dobou dopravy ca 5-10 dní  ( z logistických důvodu ).

2) Odpolední dodání zboží

Za příplatek 300Kč dopravní služba nabízí odpolední rozvoz po 16hodině ( zpravidla mezi 16-19 hodinou ). Tato služba je však závislá na volné kapacitě přepravce, kdy si není možné nárokovat přesný den dovozu ( den určí dopravce )

V případě zájmu o odpolední doručení stačí požadavek vepsat do poznámky u odesílání objednávky.

Cena dopravy na Slovensko

Pro objednávky v celkové hodnotě do 30 000 CZK vč. DPH .............. 1500 CZK ( ca 59 EUR)

Pro objednávky v celkové hodnotě nad 30 000 CZK vč. DPH ........... ZDARMA

Na Slovensku bohužel nedovedeme zajistit služby výnosu nebo odpoledního doručení.

Ceník dopravy je platný od 10.8.2023

Více informací o způsobech platby →