Nákup zboží na splátky

Nakoupit novou postel, matrace nebo nábytek nebylo nikdy jednodušší. Již od 2000 Kč lze u nás nakoupit na splátky!

Firma Ing.Vladimír Hodina - INTENA Nábytek nabízí zprostředkování spotřebitelského úvěru HELLO BANK by Cetelem ( Cetelem je obchodní značkou české pobočky francouzské banky BNP Paribas Personal Finance SA )

Spotřebitelský úvěr lze rychle a s minimální administrativou vyřídit přímo na našich internetových stránkách. Jednoduše si nastavíte výši splátek, dobu splácení a můžete také zvolit pojištění pro případ neschopnosti splácet.

Typy spotřebitelských úvěrů HELLO BANK by Cetelem

Klasický úvěr

 • Výše úvěru = 2 000 - 400 000 Kč
 • Přímá platba = 0 – x %
 • Počet splátek = 5 - 36
 • Navýšení = úměrné počtu splátek (RPSN od 26,26 %)

10% + 10x10%

 • Výše úvěru = 2 000 - 400 000 Kč
 • Přímá platba = 10 % z ceny zboží
 • Počet splátek = 10
 • Navýšení = 10 % (RPSN 26,27 %)

Promo úvěr „0%+24x5%“

 • Výše úvěru = 2 000 - 200 000 Kč
 • Přímá platba = 0 %
 • Počet splátek = 24
 • Navýšení = 18,1 % (RPSN 19,68 %)
Nákup na splátky Hallo bank

Podmínky poskytnutí spotřebitelského úvěru

 1. Svéprávnost
 2. Mám zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů
 3. Nejsem ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě

Jak nakoupit nábytek nebo zboží na splátky ?

 1. Vložte zboží do nákupního košíku.
 2. Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Na splátky".
 3. Po odeslání objednávky se dostanete na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle vašich možností. V případě, že vám navržené splátky vyhovují, stiskněte „Odeslat k vyřízení“.
 4. V dalším kroku vyplňte formulář žádosti o poskytnutí úvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách Hallo Bank by Cetelem a jsou považovány za přísně důvěrné.
 5. Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se vám zobrazí předběžné vyjádření k vaší žádosti od Hallo Bank. Pokud byla Vaše žádost o úvěr předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu: Úvěrové oddělení (spotřebitelský úvěr), BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Budova Nová Karolina Park, 28.října 3348/65, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava.
 6. Po obdržení všech dokumentů a dokladů vás bude Hallo Bank informovat o stavu vaší žádosti o úvěr a v případě jejího konečného schválení vás budeme informovat o termínu výroby nebo dopravy pořízeného zboží. (Prodejce se domluví s klientem na termín výroby-dopravy-předání zboží.)

Doklady, které jsou potřeba přiložit k žádosti o úvěr při zaslání zboží na adresu

 • Kopie platného dokladu totožnosti
 • Kopie druhého platného dokladu totožnosti s fotografií (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, průkaz TP, ZTP, ZTP/P)
 • Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele (výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu na jméno žadatele)
 • V případě nákupu zboží nad 80 000 Kč – Kopie: doklad prokazující adresu bydliště a doklad pro ověření příjmu

Pojištění schopnosti splácet

  Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.
Výhody sjednaného pojištění:
 • jistota v nepříznivých životních situacích
 • pojištění pro případ ztráty zaměstnání
 • bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů
 • až 4 pojistná rizika za jednu cenu
 • součást měsíční splátky úvěru.
Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Výše úhrady za pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

Soubory pojištění SOUBOR MASTER:

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta

SOUBOR MASTER PLUS:

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí a dále Pojištění odcizení věci a Pojištění Home Assistance. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru + 49 Kč každý měsíc po dobu splácení úvěru.

* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se mění v průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.

Poskytovatelem úvěru je banka BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hallo Bank by Cetelem). Tento prodejce je zprostředkovatelem úvěru jako vázaný zprostředkovatel a zastupuje na základě smlouvy o spolupráci poskytovatele úvěru. Banka ani prodejce neposkytuje spotřebiteli „radu“ podle pravidel stanovených v § 85 zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru. Touto reklamou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru.

Dotazy ke splátkovému prodeji

Pokud máte zájem o další informace ke splátkovému prodeji, kontaktujte nás emailem: obchod@intena.cz nebo telefonicky na naší infolince 777 158 960.