Našim zákazníkům nabízíme opravdové výhody, aby byli spokojení a měli důvod se k nám pravidelně vracet.  INTENA Nábytek přináší zákazníkům cenově dostupný nábytek s jistotou kvalitního zázemí ověřeného obchodu. 

 

Před nákupem :

1. Garantujeme nejnižší cenu na trhu

Na všechny produkty z našeho sortimentu chceme nabídnout zákazníkům nejnižší ceny na českém trhu. V praxi to znamená, že pokud najdete identické zboží u konkurence levněji, tak Vám jej nabídneme za stejnou cenu! Navíc získáte garanci rychlého dodání, kvalitní servis, jistotu nákupu v ověřeném obchodu s nizkým dopravným!

Více informací o garanci nejnižší ceny

 

2. Nabízíme kvalitní poradenství

Neumíte se rozhodnout nebo si nevíte rady ? Nemějte obavu :-) . Na vaše dotazy se snažíme co nejdříve a hlavně odborně odpovědět. Náši infolinku 596 729 734 nebo 777 158 960 obsluhuje personál, který má vysoké znalosti o nabízeném sortimentu a zkušenosti z oblasti výroby a prodeje nábytku. Pokud bychom však přesto nedovedli na váš dotaz okamžitě odpovědět ( nejčastěji na cenu a termín různých atypických úprav ), zavoláme vám v co nejkratší době zpět.

Na nejčastější dotazy zákazníků naleznete odpovědi v naší poradně.

 

3. Poskytujeme zázemí kamenné prodejny

Neprodáváme zboží z "garáže".  Pro zákazníky, kteří si chtějí zboží osobně prohlédnout a hezky "ošahat" máme v Ostravě otevřenou vzorkovou Prodejnu nábytku a Studio zdravého spánku. Na prodejně máme vystaven nejprodávanější sortiment nábytku do ložnice a dětského pokoje. Obsluhu zákazníku na prodejně zajišťuje odborný školený personál, který na vaše přání zodpoví na jakýkoli dotaz.  V případě zájmu o informaci, zda je konkrétní výrobek vystaven na naší prodejně kontaktujte naši infolinku.

Více informací o kamenné prodejně


Po nákupu :

4. Rychlá a bezpečná doprava

Dopravu objednaného zboží zajištujeme vlastními dodávkovými vozidly, nebo využíváme přepravní služby FOFRCZ, ktrerá je specializována na dopravu nábytku a objemnějších zásilek. Při menším počtu balení dodáváme zboží do 48 hodin od expedice, u větších zakázek pak do 4 prac. dní.

Naši řidiči i kluci z FOFRu se vždy snaží se zbožím ohleduplně manipulovat a zamezit tak vzniku jakéhokoli poškození. Jakmile je zboží doručeno k vám, můžete jej rozbalit , případně smontovat  a můžete jej začít spokojeně užívat.

 

5. Bezstarostné vyřízení reklamace

Bohužel né vždy je všechno dokonalé a občas se stane že někde vznikne problém. V případě že zjistíte nějakou vadu na zboží, začíná pro nás boj s časem. Sice máme na vyřízení reklamace 30 dní, ale víme, že jste se na zboží těšili a chcete ho začít užívat. Proto uděláme maximum, aby jste mohli mít svůj objednaný nábytek nebo příslušenství co nejrychleji zase zcela v pořádku.

Více informací o vyřizování reklamace

Nákup na  INTENA.cz = bezpečný a pohodlný nákup z vašeho domova  !