Americká postel boxspring Samara, 180x200, motorový rošt, šedá


Americká postel boxspring s motorovým roštem Samara vám zajistí vysoké, pohodlné spaní, komfortní polohování roštu i krásný designový prvek do vaší ložnice.

Celý popis

Postele Blanář
6-8 týdnů   Více info
Hodnocení:
Cena:

39 590 Kč

34 510 Kč

Akce platí do: 31. 03. 2020

ks

Americká postel boxspring Samara, 180x200, motorový rošt, šedá | Popis

Americká postel boxspring Samara 180x200, představuje krásnou postel, která vám poskytne potřebný komfort a pohodlí. Výhodou postele je především vysoká výška ložné plochy a systém pružení díky pružinovému boxu. Předností je také motorové polohováni roštu. Postel Samara je součástí nábytkové řady Blanář.

Moderní design této posteli dodává zejména hlavové čelo. Postel Samara má vysoké, příjemné a elegantní hlavové čelo s čtvercovým prošitím, zdobené vtahovými knoflíky.

Americká postel Samara je navržena v jednobarevném provedení, stejně jako na obrázcích, v šedém odstínu Enjoy 7.

Postel nemá úložný prostor.

Výběr matrací

Výšku lehací plochy zajišťují tři vsrtvy matrací. První vrstva je tvořená pružinovou taštičkovou matrací, která plní funkci lamelového roštu. Druhou vrstvu tvoří volně ložené  matrace z HR studené pěny. Třetí vrstvu tvoří TOPPER z viscoelastické pěny.

Velká výška matracového jádra v kombinaci s velmi nízkým (změkčeným) odporem pěny zajišťuje vysoký lehací komfort a velmi dobrou podporu těla.

Plynulé polohování hlavy a nohou je možné za pomoci elektromotoru s bezdrátovým ovladačem.

Použitý materiál a funkční rozměry

Korpus postele Samara je vyroben z kvalitního bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška hlavového čela je 127 cm. Hlavové čelo je příjemně a měkce očalouněno. Vysoké čelo a měkkou výplň oceníte především při opření, například při čtení knížky.

Výsledná výška lehací plochy s matrací a toperrem je 65 cm. Výška rámu postele je ca 44 cm. Nožky jsou kovové, vysoké 5,5 cm.

Nosnost na osobu 130 kg.

Manipulace a montáž

Postel Samara je dodávána ve čtyčech dílech. Dva boxy a hlavové čelo jsou balené v kartonu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou v samostatné krabici. Matrace a topper jsou většinou baleny samostatně.

Montáž je snadná. Hlavové čelo postele se ke korpusům připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Nožky se rovněž lehce přišroubují. Celá montáž zabere ca 30 min. času.

Proč si vybrat zrovna boxspringovou postel Samara?

Americká postel boxspring Samara splní sen všem, kteří hledají elegantní postel s kvalitní matrací, vysokou ložnou plochou a komfortním elektrickým polohováním roštu. Postel Samara vytvoří ve vaší ložnici krásný designový prvek, na který se budete celý den těšit. Systém dvojího pružení poskytne každému uživateli vysoký komfort spánku a skvělé pohodlí.

Zaslání vzorku postele poštou
Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@intena.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Technické údaje:

délka: 220 cm

šířka: 187 cm

výška ložné plochy: 65 cm

výška zadního čela: 127 cm

nosnost: 2 x 130kg

material: lamino, potahová látka

dodáváno: korpusy smontované + čelo samostatně

vyrobeno v ČR

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Doprava zdarma:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:látka / čalounění
Barva - odstín:světlé odstíny
Místo určení:hotelový pokojložnice
Styl provedení:klasickémodernístylové
Značka / řada:postele Blanář
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:180x200 cm
Vlastnosti postele:rošt a matr. v ceněnízké čelo u noh
Typ roštu:motorové rošty

Recenze a zkušenosti s "Americká postel boxspring Samara, 180x200, motorový rošt, šedá"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)