Moderní jídelní stoly z masivu za super ceny Počet produktů: 4

Dřevěné jídelní stoly z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních stolů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní stoly z masivního buku nebo stoly z dubového masivu.

 

Bukové a dubové jídelní stoly se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné jídelní stoly z masivu smrku a jídelní stoly z masivu borovice.

Design pro jídelní stoly z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů jídelních stolů z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných jídelních stolů z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných jídelních stolů především moderně řešené stolové desky a hezké tvarování stolových noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné jídelní stoly z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.

Počet produktů: 4