Moderní jídelní židle z masivu za super ceny Počet produktů: 5

Dřevěné jídelní židle patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných jídelních židlí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou jídelní židle z masivu buku nebo dubu.

 

Bukové a dubové židle se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné židle do kuchyně z masivu smrku a židle z masivní borovice.

Design pro jídelní židle z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů kuchyňských židlí z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných jídelních židlí z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené kuchyně a jídelny, tak modely pro klasické stylové kuchyně praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných jídelních židlí především moderně řešené opěráky zad a hezké tvarování noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné židle z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vaší kuchyně či jídelny pořídit.

Počet produktů: 5