Konferenční stolky v akci za skvělé ceny Počet produktů: 6

Oblíbeným nábytkem v obývacím pokoji jsou bezesporu konferenční stolky, které vhodně doplní sedací soupravu či pohovku. Moderní konferenční stolky nabízejí ideální prostor pro odkládání knih, časopisů či novin, nebo pro oblíbenou kávu či zákusek.

Hlavním účelem konferenčních stolků je nabídnout dostatečný prostor pro odkládání všeho potřebného při trávení volného času, kterého máme v dnešní rychlé době pořád méně.

Design a provedení konferenčních stolků

V nabídce na INTENA.cz  naleznete konferenční stolky mnoha velikostí, tvarů a barevného provedení. Velmi oblíbenou skupinou jsou konferenční stolky moderní, které svými tvary a dezény zaujmou i designerské odborníky a znalce. Podle tvaru je možno vybírat konferenční stolky klasické, konferenční stolky kulaté a oválné.

Konferenční stolek ze skla, masivu nebo lamina ?

Pokud jde o materiál, oblíbené jsou konferenční stolky dřevěné nebo konferenční stolky skleněné, které bývají často ještě kombinovány s kovovými nebo plastovými doplňky. Oblíbené dekory dřeva stejně jako u obývacích stěn závisí na stylu, ve kterém zařizujete váš obývací pokoj.

U moderního stylu vítězí konferenční stolky wenge, ořech nebo konferenční stolky bílé a černé. Při klasickém a praktickém pojetí obývacího pokoje najdou své uplatnění například konferenční stolky z buku, olše nebo třešně.  Vybíráte nový konferenční stolek do obýváku ? Neváhejte a objevte na Intena.cz ten pravý !

Počet produktů: 6