Televizní a HI-FI stolky Je zde 1 produkt.

Oblíbeným nábytkem v obývacím pokoji jsou bezesporu televizní a Hifi stolky, které vhodně doplní obývákový nábytek. Moderní televizní stolky nabízejí ideální prostor nejen pro televizi, ale také například pro DVD nebo Blue ray přehrávač či minivěž. 

 

V nabídce na INTENA.cz  naleznete televizní a HiFi stolky mnoha velikostí, tvarů a barevného provedení. Velmi oblíbenou skupinou jsou moderní TV a Hifi stolky, které svými tvary a dezény zaujmou i designerské odborníky a znalce. Podle tvaru je možno vybírat televizní stolky klasické nebo rohové.

Televizní stolek ze skla, masivu a lamina ...

Pokud jde o materiál, oblíbené jsou televizní stolky dřevěné nebo TV stolky skleněné, které bývají často ještě kombinovány s kovovými nebo plastovými doplňky. Oblíbené dekory dřeva stejně jako u obývacích stěn závisí na stylu, ve kterém zařizujete váš obývací pokoj.

 

U moderního stylu vítězí televizní stolky wenge, ořech nebo TV stolky bílé a černé. Při klasickém a praktickém pojetí obývacího pokoje najdou své uplatnění například televizní stolky z buku, olše nebo třešně.

Vybíráte nový televizní či HiFi stolek do obýváku ? Neváhejte a objevte na Intena.cz ten pravý !

Počet produktů: 1