Konferenční stolky z masivu Je zde 1 produkt.

Dřevěné konferenční stolky z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných konferenčních stolků z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou konferenční stolky z masivního buku nebo stolky z dubového masivu.

 

Bukové a dubové konferenční stolky se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné konferáky z masivu smrku a stolky z masivu borovice.

Design pro konferenční stolky z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů konferenčních stolků z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných konferenčních stolků z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené obývací pokoje, tak modely pro klasické stylové obýváky praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných konferenčních stolků především moderně řešené horní desky a hezké tvarování  noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné konferenční stolky z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vašeho obývacího pokoje pořídit.

Počet produktů: 1