Psací stoly do pracovny a kanceláře Počet produktů: 16

Mezi nejdůležitější nábytek do pracovny či kanceláře patří určitě prostorné psací stoly.  Hlavním ukazatelem při výběru psacího stolu je určitě velikost prostoru v bytě, domě nebo kanceláři. V případě že zařizujete malou pracovnu nebo kancelář, je lepší vybrat menší psací stoly, nebo pojízdné psací stoly na kolečkách, které zabírají pouze minimum místa. V případě velkého dispozičního prostoru je možno vybírat z nabídky stavebnicových psacích stolů, vytvářejících dostatek prostoru i pro více osob.

Tvary a materiál pro psací stoly

Podle tvaru můžeme volit psací stoly rovné nebo rohové psací stoly do kanceláře. Pokud jde o materiál, psací stoly bývají nejčastěji dřevěné nebo laminované. Moderní psací stoly mohou mít také kovovou konstrukci , které podtrhuje robustnost celého stolu. Levné psací stoly bývají vyrobeny z laminované dřevotřískové desky nejčastěji v odstínu buk, ořech nebo bílá. 

Jak velký psací stůl pořídit ?

Mezi hlavní parametry psacího stolu patří jeho rozměry. Výška psacího stolu je zpravidla 74-76 cm. Potřebná doporučená plocha stolové desky pro pohodlnou práci a odložení dokumentů by měla být alespoň 120x60 centimetrů. V nabídce na Intena.cz naleznete jak malé psací stoly s deskou 100x50 cm, tak velké a prostorné pracovní stoly 150x70 cm. Vyberte si u nás ještě dnes váš nový psací stůl, který ideálně zapadne do vaší pracovny nebo domácnosti.

Počet produktů: 16