Moderní a pohodlné kancelářské židle a křesla Počet produktů: 12

Kvalitní kancelářské židle a křesla patří k základnímu vybavení každé moderní kanceláře.  INTENA nábytek nabízí velké množství různých modelů kancelářských židlí a křesel.  Ideální kancelářská židle musí splňovat hlavní kritéria pro zdravé sezení a měla by designově ladit s celkovým vhledem pracovny nebo kanceláře. Při výběru kancelářských židlí a křesel se zaměřujeme mimo designu hlavně na typ použité mechaniky a materiál čalounění.

Kdy zvolit kancelářskou židli a kdy křeslo ?

Pokud ve své pracovně či kanceláři požadujete maximální komfort, zvolte kancelářské křeslo. Jeho nevýhodou je pak větší váha, menší skladnost a u levných křesel menší možnosti nastavení. Kancelářské židle se naopak vyznačují nižší cenou, pohodlným sedem, jsou lehčí a skladnější. U židlí do kanceláře je také větší nabídka materiálů a barev potahových látek.

Materiál pro kancelářské židle a křesla

Rám kancelářské židle či křesla může být plastový nebo kovový. Pokud jde u čalounění sedáku a opěráku, ekonomické řešení nabízejí látkové židle do kanceláře, které jsou cenově nejdostupnější. Kromě nízké ceny a množství potahových látek oceníte u látkových kancelářských židlí a křesel jejich lehkost.

 

Kancelářské židle ze síťoviny zase nabízejí velkou vzdušnost a prodyšnost. Elegantní nádech do vaší pracovny mohou vnést kožené kancelářské křesla a židle, u kterých oceníte dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Jelikož je pořízení takovéto židle či křesla nákladnější, je možné vybrat také koženkové křesla s nižší cenou.

Způsoby nastavení židlí a křesel do kanceláře

V současnosti se u kanceláškých židlí a křesel používají 3 nejrozšířenější mechaniky nastavení. Kloubový mechanismus kancelářských židlí patří mezi nejlevnější způsoby, kdy otáčením kloubu nastavujeme sklon a vzdálenost opěráku. Sklon sedáku se zde nedá nastavit.  A-synchronní mechanika u židlí do kanceláře umožňuje pomocí dvou páček nezávisle nastavit sklon sedáku a sklon opěráku. Třetí páčkou se pak nastavuje výška židle nebo křesla.

 

Synchronní mechanika pro kancelářské židle je ergonomicky nejdokonalejší a její pomocí lze nastavit současně sklon sedáku i opěradla do ideální polohy s váhovým protitlakem opěráku. Tím je zajištěno, že opěrák neustále kopíruje záda uživatele. Ať již hledáte moderní židli na kolečkách, nebo levné kancelářké křeslo, v našem obchodě si určitě vyberete. Kancelářské židle a křesla nabízíme v různých odstínech a barevných kombinacích.

Neváhejte proto a objevte u nás ještě dnes vaše nové křeslo nebo židli do pracovny.

Počet produktů: 12