Dřevěné psací stoly z masivu Počet produktů: 10

Dřevěné psací stoly z masivu patří mezi oblíbené výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných psacích stolů z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou psací stoly z masivního buku nebo stoly z dubového masivu.

 

Bukové a dubové psací stoly se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na třešeň, olši, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou pracovní stoly z masivu smrku a psací stoly z masivu borovice.

Design pro psací stoly z masivu

U INTENA nábytek můžete vybírat z mnoha typů psacích stolů z přírodního dřeva. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných psacích stolků z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené pracovny, tak jednoduché modely pro kanceláře nebo domácí použití.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných psacích stolů především moderně řešená silná pracovní deska a hezké tvarování  noh. Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné psací stoly z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do vašeho domova nebo kanceláře pořídit.

Počet produktů: 10