PC počítačové stoly Počet produktů: 15

Počítačové PC stoly jsou v dnešní době velmi poptávaným nábytkem do pracovny či kanceláře. Hlavním znakem PC stolu je výsuvná deska na klávesnici, která je umístněna pod stolovou pracovní deskou. Díky výsuvu na klávesnici zůstává horní deska PC stolu úplně volná. Prostorné PC stoly nabízejí dostatek místa také pro tiskáru, scanner či jiné počítačové příslušenství.

Tvary a materiál pro PC stoly

Podle tvaru můžeme volit klasické rovné PC stoly nebo  PC stoly rohové. Pokud jde o materiál, nejčastěji v naší nabídce naleznete kvalitní PC stoly z masivu nebo ekonomické počítačové stoly z lamina. Zvětšená tloušťka praovní desky nejen podtrhuje robustnost konstrukce a design celého psacího stolu, ale zajituje také odolnost proti průhybu. Proto bychom měli volit počítačové stoly s alespoň 2cm silnou deskou. Moderní PC stoly s kovovou konstrukcí se v poslední době jeví jako velký trend.  

Jak velký počítačový PC stůl pořídit ?

Mezi hlavní parametry počítačového stolu patří jeho rozměry. Výška PC stolu je zpravidla 74-76 cm. Potřebná plocha pracovní desky je pak závislá na hlavně na množství dokumentů, které si při práci u PC stolu budete potřebovat odkládat. Jestliže má být na PC stolu položena tiskárna nebo jiné příslušenství, volte raději PC stoly s velkou pracovní deskou.

 

Minimální velikost PC stolu je 100x50 cm, optimální je pak alespoň 120x60 cm. Vyberte si na Intena.cz oblíbený design a za pár dní můžete ve vaší pracovně či kanceláři sedět u nového počítačového stolu.

Počet produktů: 15