Moderní rozkládací stoly v akci za super ceny Počet produktů: 4

Rozkládací jídelní stoly jsou ideální pro všechny domácnosti s menší kuchyní, kde šetříme každý kousek místa.Největší předností rozkládacích stolů je, že ve složeném stavu zabírají pouze minimum prostoru a po rozložení mohou poskytnout dostatečný prostor i pro velkou návštěvu.

 

Většina modelů rozkládacích jídelních stolů je konstrukčně řešena tak, že se plocha stolové desky zvětší po rozložení minimálně o 1/3. V nabídce na INTENA.cz naleznete také rozkládací jídelní stoly, u kterých se plocha zvětší až na dvojnásobek. Takovýto rozkládací stůl bezproblému pohodlně usadí 6 - 8 nebo i více osob.

Výběr rozkládacího jídelního stolu

Při výběru rozkládacího jídelního stolu je nejdůležitější kromě designu a barevného provedení také systém rozkládání. Mechanismus rozkládání by měl být jednoduchý, rychlý a přesný tak, aby po rozložení jednotlivé díly stolové desky do sebe přesně zapadly. Samozřejmostí je požadavek na stabilitu rozkládacího jídelního stolu po rozložení.

 

Pokud jde o vzhled tak nemusíte mít obavy, že by rozkládací funkce způsobila zhoršení designu rozloženého stolu. Opak je pravdou a výsledný vzhled rozkládacích stolů z naší nabídky je více než líbivý.  Pokud se vám do kuchyně nebo jídelny nevejde velký prostorný jídelní stůl, pořiďte si kvalitní rozkládací stůl z nabídky na Intena.cz.

Počet produktů: 4