MEBLOBED

Dětské postele a patrové postele MEBLOBED mají na našem trhu zastoupení již více než 7 let. Polský výrobce Meblobed disponuje výrobní dílnou na velmi vysoké technologické úrovni a velkými skladovacími prostory. Mezi hlavní sortiment výroby patří dětské postele a patrové postele, určené nejen do dětských pokojů malých rozměrů.

Kvalitní dětské postle z Meblobedu jsou vyráběny výhradně z borovicového dřeva v přírodní provedení, nebo namořené na velkou škálu barevných odstínů. Postele od tohoto výrobce se vyznačují moderním designem, dobrou kvalitou dílenského zpracování a jedinečným poměrem cena / užitná hodnota.

 

Videoukázka dětských postelí MEBLOBED

 

Dětské postele Meblobed do každého pokojíčku

Dětské postele značky Meblobed zajistí vašim potomkům spaní, kterého se nebudou moci nabažit. V nabídce této výrobní dílny naleznete především dětské postele s přistýlkou, zvýšené dětské postele s úložným prostorem nebo patrové postele pro děti

Vyberte si skvělou dětskou postel podle barev a tak, aby ladila s celým pokojíkem, který je jak pro kluky , tak pro holky. Navíc jsou všechny postele pro malé caparty vybaveny bezpečnostní zábranou proti pádu.

 


Produkty výrobce: MEBLOBED (53)