Výklápěcí rošty do postele za nízké ceny Počet produktů: 24

Vyklápěcí neboli výklopné rošty pro postele jsou specifické rošty, které díky vyklápěcího mechanismu umožňují umožňují pohodlný přístup do prostoru pod postelí. Skládají z pevného masivního rámu a z výklopného rámu, ve kterém jsou upevněny jednotlivé lamely. 

Speciální kování nebo písty pak zajišťují potřebnou sílu při zvedání. Pokud pořizujete postele s úložným prostorem zabudovaným pod postelí, bude pro vás vyklápěcí rošt nezbytností.

Čelní a boční vyklápěcí rošty

Rozlišujeme čelní vyklápěcí rošty, které umožňují přístup do úložného prostoru z čelní strany u nohou. Boční vyklápěcí rošty pak umožňují vyklápění z podélné pravé nebo levé části postele. Vyklápěcí rošty do postele obsahují podle druhu 16 až 42 integrovaných lamel. 

 

Způsob uchycení jednotlivých lamel do roštu je nejčastěji pomocí speciálních pryžových pouzder, které zajišťují aby rošt nevrzal a dostatečně absorboval působící zatížení. Podle druhu, počtu a způsobu upevnění lamel má pak každý vyklápěcí rošt svou specifickou nosnost. Proto je třeba při výběru roštu dobře zvážit, pro jakou nosnost je danný rošt nastaven a vyroben.

Počet produktů: 24