27.4.2020 Od pondělí 27.4 máme kamennou prodejnu opět otevřenou a nyní jedeme na 100% bez jakýchkoli omezení. Internetový obchod Intena.cz má otevřeno nepřetržitě. V čase od 9 do 18 hodin jsou naši odborní pracovníci připraveni zodpovědět jakékoli telefonické dotazy nebo obratem vyřítit emailovou komunikaci. Výrobní dílny na nábytek, postele či matrace jedou rovněž na 100% a doprava probíhá v běžném režimu.

Jedeme na plný výkon

Poradíme, vyrobíme, zabalíme, dopravíme...

Pokud potřebujete poradit, nebo si jen chcete ověřit stav vaší objednávky, popř. získat další informace - neváhejte a kontaktujte nás telefonicky na číslech 777 158 960 či 596 729 734. Nebo nám napiště email na adresu obchod@intena.cz. Náš tým zkušených odborných pracovníků je připraven se vám plně věnovat.

Výrobní dílny na nábytek, postele a matrace fungují i v této těžké době na 100%.  Víme, že se na novou postel nebo matrace velmi těšíte. Pravidelně proto hlídáme deklarované výrobní termíny a v případě nutnosti mistry výroby neustále popoháníme.

Díky vlastním prostorným skladům realizujeme dodávky vyrobeného nábytku ve velmi krátkých termínech. Naši skladníci nábytek pečlivě balí na speciální palety. Díky tomuto balení nedochází v průběhu přepravy k manipulaci s jednotlivými balíky a riziko vzniku popškození je tak minimální.

Ve všech fázích výroby a expedice dbáme na dodržování přísných hygienických opatření. Nákupem na Intena.cz zkrátka nic neriskujete. Díky kvalitní výrobě má náš nábytek všechny přepoklady pro dlouhé spokojené užívání.

Vše u nás funguje na 100%