GAZEL

Výrobce nábytku GAZEL patří mezi ryze české výrobce se sídlem ve Slušovicích u Zlína. Specializací výroby Gazel jsou především dětské postele z masivu a kvalitní dřevěné manželské postele. V širokém sortimentu nábytku z masivu je možno vybírat také šatní skříně, komody a doplňkové noční stolky.

Nábytek GAZEL je jednoduchý a funkční, vyznačuje se především velkou variabilitou a moderním designem. Pro výrobu postelí z masivu a nábytku je používáno pouze kvalitní a dobře vysušené dřevo. Hlavní surovinou je masivní dřevo smrk a buk, které pochází především z českých lesů.

 

Videoukázka postelí výrobce GAZEL

 

Dětské postele a patrové Gazel

Mezi oblíbené výrobky tohoto českého výrobce patří zcela určitě postele SENDY.Jedná se o variabilní stavebnicový systém, kdy je možno z nízké postele během chvíle přestavbou vytvořit z klasické postele patrovou postel nebo palandu. Zpětně je pak možné rozložení na dvě samostatné nízké lůžka.

Manželské postele dvoulůžka

Z produkce Gazelu je potřeba vyzdvihnout výrobní řadu manželských postelí ze smrkového dřeva, které zaujmou skvělým desigem a pevnou odolnou konstrukcí. Mezi oblíbené zvýšené postele pro seniory od firmy Gazel patří postel Hanny, vyráběná v rozměru 90x200 cm a 120x200 cm.

Značka nábytku GAZEL je zárukou vysoké kvality a stabilního sortimentu, který v moderních inovacích slouží nekolika generacím našich zákazníků.


Produkty výrobce: GAZEL (210)