Upřesnit výběr

Sklad

  Moderní a pevné postele pro každého Počet produktů: 1067

  Nejpohodlnější na světě jsou takové postele, které jsou šité na míru individuálním potřebám. Postel v ložnici musí představovat místo k odpočinku a k relaxaci a mimo to musí v případě potřeby poskytnout  praktický úložný prostor.

   

  V nabídce INTENA nábytek naleznete multifunkční postele do ložnice, jejichž styl odpovídá použití jak v stylových nebo klasických interiérech, tak v moderních bytech či domech.

  Postele do ložnice s úložným prostorem

  Z naší nabídky postelí s úložným prostorem do ložnice si můžete vybrat postele s prostornými zásuvkami nebo úložnými boxy.  Úložné boxy ve spojení s vyklápěcími rošty nabízejí velkorysý prostor pro úkládání oblečení, lůžkovin nebo třeba sportovních potřeb. Šuplíky pod postele jsou zase opatřeny kolečkami pro snadnou manipulaci a jejich výhodou je přehledné členění úložného prostoru. 

  Nízké postele nebo postele senior

  Při pořízení postele do ložnice se zaměřujeme výsledný design a praktický účel. Moderní postele do ložnice mají obvykle nižší rám a praktičnost konstrukce je zde až na druhém místě. Naopak postele do ložnice senior jsou vyráběny s výškou rámu až 50 cm nad zemí.

  Mimo pohodlného vstávání nejen u starších osob nabízejí seniorské postele také ve spojení s úložnými boxy obrovský úložný prostor, který zcela jistě ocení každá domácnost v menším bytě.

  Příslušenství pro postele do ložnice

  Praktické noční stolky,  speciální opěrky hlavy, police nad postel a nočni stolky - tyto všechny prvky moho ve vaší nové ložnici najít své místo.  Pokud zařizujete ložnici v moderním stylu, pak vám příjdou vhod speciální doplňky jako například LED osvětlení postele v ložnici.  Nabídka doplňků pro vaši postel je na Intena.cz veliká a díky tomu si můžete vytvořit ve vaší ložnici vyjímečnou a jedinečnou postel.

  Počet produktů: 1067