Moderní manželské postele dvoulůžka za super ceny Počet produktů: 527

Postele dvoulůžka tvoří v nabídce na Intena.cz především aktuální modely moderního trendového designu. Nabízíme však také i klasické či rustikální  konstrukce manželských postelí. Zcela určitě patří  Postele dvoulůžka 180x200 centimetrů mezi nejoblíbenější modely v nabídce na Intena.cz .

 

Tyto dvoulůžkové postele nabízejí dostatečný prostor pro pohodlný spánek každého páru. Pokud zařizujete ložnici menších rozměrů, budou ideální manželské postele 160x200 cm, které ušetří potřebné místo. Velkorysejší prostor pro spaní vysokých osob pak nabízejí postele 180x210 nebo 180x220 cm.

Postele dvoulůžka s úložným prostorem

Postele s úložným prostorem se liší různými styly nohou, kdy se nejčastěji používají různě kónické nebo rovné tvary. Design manželské postele tvoří také tvary čel u hlavy a u nohou. Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebo mohou být postele dvoulůžka s úložným prostorem řešeným zásuvkou, nebo úložným boxem v kombinaci s výklopnými rošty.

 

Pokud jde o materiál, nejkvalitnější jsou dřevěné postele dvoulůžka z masivu. Nejpevnější konstrukci mají postele dvoulůžka z masivu buku. Oblíbené oddělení tvoří postele z masivu smrku nebo borovice. Levnějším řešením jsou pak postele dvoulůžka z lamina.  Pokud hledáte zajímavé dvoulůžkové postele, u INTENA nábytek oceníte vždy eleganci, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Počet produktů: 527