Rozkládací postele pro každodenní spanín za skvělé ceny Počet produktů: 46

Rozkládací postele se jeví bezesporu jako velký trend v oblasti současného moderního bydlení.  Největší předností rozkládací postelí je rychlost jejich rozložení.  Zatáhnutím za přední bočnici a jejím vysunutí lze velmi rychlým způsobem vytvořit z jednolůžkové postele kvalitní dvoulůžko.

 

Rozkládací postel je vhodná jak pro každodenní spánek, tak pro příležitostné využití – přespání návštěvy apod. Pokud jde o použití, rozkládací postel lze uplatnit v libovolné části bytu či domu. Díky velmi malým rozměrům ve složeném stavu bezproblémů rozkládací postel ustavíte například v kuchyni, obývacím nebo dětském pokoji.

Rozkládací postele s úložným prostorem

Speciálním typem jsou pak rozkládací postele s úložným prostorem.  Úložný prostor bývá v rozkládací posteli integrován jako úložný box, nebo je řešen ve formě vysouvacích zásuvek - šuplíků.  Díky úložnému prostoru v rozkládací posteli máte k dispozici spoustu míst pro uložení lůžkovin nebo například sezóního oblečení.

 

Postele s úložným prostorem patří mezi nejprodávanější modely z nabídky na Intena.cz. Materálem na výrobu rozkládacích postelí z masivu bývá nejčastěji bukové dřevo, které lze dle požadavku namořit na různé odstíny.  Levnější verzí jsou pak rozkládací postele z lamina – opět dostupné v několika odstínech.

Počet produktů: 46