Zdravotní matrace Bezva BINGO HARD, 180x200, líná pěna


Ortopedická matrace Bezva BINGO HARD 180x200 cm patří mezi 20 cm vysoké moderní partnerské oboustranné matrace střední tvrdosti. Můžeme ji doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií.

Celý popis

Matrace a rošty Tropico
3-5 týdnů   Více info
Hodnocení:
Cena:

19 980 Kč

9 990 Kč

Akce platí do: 31. 07. 2020

ks

Zdravotní matrace Bezva BINGO HARD, 180x200, líná pěna | Popis

Ortopedická matrace Bezva BINGO HARD 180x200 cm patří mezi 20 cm vysoké moderní partnerské oboustranné matrace. Měkčí stranu tvoří povrchová vrstva z líné paměťové pěny. Tvrdší strana je tvořená speciální pěnou s kostkovým profilováním.

Matraci Bezva BINGO HARD můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií. Celkově patří tato matrace mezi středně tuhé až tvrdší. Skvělý potah Greenstyle předurčuje matraci také pro alergiky.

Za danou cenu získáte 1 ks matrace v rozměru 180x200 cm. V nabídce máme také jiné varianty matrace BINGO podle tvrdosti.

Pružné a vzdušné jádro

Matrace Bezva BINGO patří mezi vyšší dvoutvrdostní matrace o celkové výšce včetně potahu ca 20cm. Jádro matrace je vyrobeno z ca 7 cm vysoké Flexifoam pěny se středním stupněm tuhosti (světlá vrstva). Příčné „Y“ prořezy skvěle reagují na tlak a optimalizují jeho rozložení.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 4cm vysoká vrstva líné paměťové pěny, tvarované do masážních nopů v sedmi zónách ( růžová vrstva ). Tvrdost je zde na stupni č.3 ( ze stupnice 1-5 ).

Z druhé strany matrace se nachází ca 7cm vysoká modrá vrstva s Flexifoam pěnou vyšší tuhosti. Povrch je zde kostkovaně 7-zónově profilován pro zajištění maximální cirkulace vzduchu a odvod případné vlhkosti.

Antialergický potah matrace Bezva BINGO

Matrace je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Hypoallergen Greenstyle. Jedná se o svěží potah s povrchovou úpravou vláken výtažky esenciálních olejů. Doporučujeme zejména pro alegiky. Celý potah je pečlivě prošitý dutým vláknem.

Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračče na 60°C. Gramáž potahu je 300g/m2, složení je 100% PES.

Kdo bude s touto matrací spokojen?

Růžová strana s línou paměťovou pěnou je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná spíše pro uživatele ležící v poloze na boku.

Na straně s pevnou profilovanou pěnou (modrá) lze cítit celkově větší tuhost a tvrdost této strany. Tato strana bude ideální spíše pro uživatele požadující pevnější podporu. Příjemně se na této straně leží v poloze na břichu nebo na zádech.

Poměr cena vs. užitná hodota je zde na velmi dobré úrovni. Díky 5-ti leté záruce na proležení se mohou uživatelé těšit z dlouhého bezstarostného užívání.

Technické údaje:

  • rozměr: 180x200 cm
  • počet zón: 7
  • výška matrace: cca 20 cm
  • nosnost: 2x130 kg
  • tvrdost na stupnici 1-5: 3/4
  • vyrobeno v ČR
  • Záruka 2 roky - prodloužená záruka na proležení jádra 5 let po registraci na www stránkách výrobce - viz návod k užití.

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Délka záruky:5 let
Místo určení:studentský pokojhotelový pokojložnice
Značka / řada:spaní Tropico
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:180x200 cm
Počet zón:7
Typ matrace:líná paměť. pěnaPUR pěna
Tuhost matrace:středníspíše tvrdší

Recenze a zkušenosti s "Zdravotní matrace Bezva BINGO HARD, 180x200, líná pěna"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)