Pevné rošty do dětské a studentské postele Počet produktů: 19

Do každé dětské či studentské postele je důležité zvolit optimální rošt pod matraci.  Postelové rošty se vyrábějí nejčastěji jako lamelové nebo dřevěné - laťové. Dřevěné rošty se pak nejčastěji vyrábějí ze smrkového, borovicového nebo bukového dřeva.

 

Použití dřevěného laťového je jednoduché - pouze se rozvine na rám postele. Dřevěné laťkové rošty bývají často přímo součástí děské postele. Dřevěný laťový rošt je tvrdý a je vhodný pro vyšší typy matrací nebo je právě ideální do dětských či stundentských postelí. Důležitá je správná hustota latěk, neboť při velkých mezerách mezi laťkami může dojít k tvarové deformaci matrace a tím i ke ztrátě záruky matrace.

 

V případě že má vaše dítě již vyšší hmotnost, můžete použít také rošty lamelové.  Lamelové rošty do postele se skládají z rámu a lehkých speciálně v oblouku lisovaných lamel, které jsou do rámu postele pružně upevněny. Pokud si vyberete do vaší dětské postele lamelové rošty - můžete zvolit několik variant.  Pevné nepolohovací rošty se ustaví do postele a zajišťují optimální rovinu při spaní.  Polohovací lamelové rošty umožňují naklopení hlavové části a tím docílení jakési polohy v polosedu. U polohovacích roštů lze rovněž částečně vyvýšit i nožní část.

Počet produktů: 19