Kvalitní matrace pro dospělé a děti Počet produktů: 271

Při výběru nové matrace by jste měli věnovat pozornost nejen správné velikosti, ale také tvrdosti a materiálu, ze kterého je matrace vyrobena.  Na INTENA.cz nabízíme široký výběr matrací  s různými druhy materiálů .  Všechny matrace INTENA mají vysokou kvalitu .  Matrace z našeho obchodu jsou velmi pohodlné , stejně jako zdravotně 100% bezpečné. 

Nejpoužívanější rozměry matrace

V našem obchodě najdete standardní matrace v rozměrech : 80x200cm , 90x200cm , 120x200cm , 140x200cm , 160x200xm a 180x200 . Do starších modelů postelí budou pasovat matrace 85x195 cm nebo 80x190 cm. Pro větší komfort a vyšší osoby nabízíme matrace 90x210cm a 90x220cm, případně širší 100x200 cm.

Potahy matrací

Téměř všechny potahy na matrace z naší nabídky jsou pratelné. U většiny modelů je zip našitý po celém obvodu matrace. V případě praní potahu je tedy možné odejmout jen jeho horní půlku. Většina potahů je také vyrobena z antialergických materiálů, velký úspěch mají antialergické matrace s potahy se všitým stříbrným vláknem. Levnější potahy jsou vyrobeny z úpletového materiálu. Akční modely matrací jsou často opatřeny potahem aloe vera.

Jádro a složení matrace

Pokud jde o materiál jádra, matrace pružinové a latexové jsou již na mírném ústupu a stále více je nahrazují sedvičové matrace s línou a studenou pěnou. Matrace z paměťové pěny tvoří více než 80% modelů z naší nabídky. Líná paměťová pěna poskytuje mimořádný komfort spánku.  Tvar matrace se mění v závislosti na teplotě a přizpůsobuje se anatomickému tvarování .  Pro páteř pak matrace vytváří přirozenou podporu a zajišťuje optimální krevní oběh.  Kvalitní matrace na INTENA.cz zaručují, že i ten nejnáročnější zákazník bude s nákupem u nás vždy spokojen.

Počet produktů: 271