Pevné a polohovací lamelové rošty do postele Počet produktů: 79

Rošty do postele patří mezi nejdůležitější prvek ve vaší posteli. Na roštu do postele je položena matrace a spolu s ní rošt do postele určuje, jak kvalitní bude váš spánek.  Postelové rošty se vyrábějí nejčastěji jako lamelové nebo dřevěné - laťové.

Lamelové rošty do postele jsou ideální....

Lamelové rošty do postele se skládají z rámu a lehkých speciálně v oblouku lisovaných lamel, které jsou do rámu postele pružně upevněny.  Jednotlivé lamely se mohou pružně tvarovat a reagují tak na práci a zatížení matrace. Pokud plánujete pořízení sendvičové matrace se studenou nebo línou paměťovou pěnou, budou pro vás lamelové rošty tím pravým řešením. Podle počtu lamel na roštu můžete vybírat nejčastějí 16, 28 nebo 42 lamelové modely. Platí že čím vyšší počet lamel, tím větší ortopedické účinky.

Pevný nebo polohovací rošt do postele ?

Pokud si vyberete do vaší postele lamelové rošty - můžete zvolit několik variant.  Pevné nepolohovací rošty se ustaví do postele a zajišťují optimální rovinu při spaní.  Polohovací lamelové rošty do postele umožňují naklopení hlavové části a tím docílení jakési polohy v polosedu. U polohovacích roštů lze rovněž částečně vyvýšit i nožní část. Polohování roštu může být ovládáno ručně nebo elektricky.

 

Kdy je tedy dobré pořídit polohovací rošt ? Pokud přijdete do vaší ložnice večer, přespíte, ráno ložnici opustíte a celý den se v ní neukážete - je zbytečné investovat do polohovacích roštů. Pokud však na své posteli relaxujete i před den, čtete knížku nebo se díváte na televizi - pak vám polohovací rošt zcela určitě tyto činosti zpříjemní.

Počet produktů: 79