Kvalitní zdravotní matrace do každé postele Počet produktů: 264

Člověk stráví optimálně téměř třetinu svého života ve spánku, což odpovídá cca 7-8 hodin. Kvalitní postel a zdravotní matrace proto bezpochyby patří mezi nejdůležitější kusy nábytku v každé domácnosti. Matrace by měla splňovat vysoké nároky na pohodlí, komfort a zdravotní nezávadnost.

Výběru správné matrace do postele by měl být věnován dostatek času, ideální je se poradit s odborníkem. INTENA nábytek nabízí široký výběr různých modelů matrací a naši kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni každému zákazníkovi dobře poradit ve výběru vhodného typu.

Materiál pro matrace do postele

Při výběru zdravotní matrace je vhodné získat informace o jednotlivých materiálech na jejich výrobu.  Kvalitní matrace do postele nemusí být vyrobena vždy jen z jednoho materiálu - ideální je  jednotlivé materiály vhodně kombinovat.  Kombinací materiálů pro výrobu zdravotní matrace je dosaženo zvýraznění důležitých vlatností a zvýšení zdravotního efektu při současném snížení ceny. 

 

Většina matrací na Intena.cz je nabízená v tzv. oboustranné verzi. To znaméná , že z jedné strany matrace je použitý určitý materiál a na druhou stranu je použit jiný materiál, popř. materiál jiné tvrdosti. Zákazník pak může doma matraci v posteli přetáčet a posléze využívat trvale tu stranu matrace, která mu lépe vyhovuje. Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu matrací je v současnosti líná paměťová pěna, studená pěna nebo BIO pěna. Stále v oblibě jsou i matrace pružinové nebo latexové a další...

Jak vybrat zdravotní matraci ?

Vlastnosti vybrané matrace by měly co nejvíce kopírovat váš životní styl.  Při výběru zdravotní matrace by jste měli brát ohled na to, jakou od ní očekáváte výdrž a kolik času denně na matraci strávíte. Důležitým faktorem při výběru matrace do postele je také hmotnost uživatele. Jiný typ matrace je vhodný pro 80 kg vážicího uživatele a úplně jiný týp pro 130 kg uživatele.

 

V nabídce na Intena.cz naleznete rovněž speciální tzv. partnerské matrace, které jsou nejčastěji nabízeny v akci matrace 1+1 zdarma. Partnerské matrace obsahují vždy jednou matraci pro ženu nebo osobu s váhou do 80 kg a druhou matraci s vyšší nosností.  Při výběru matrace se zajímejte také o to, zda váš vybraný model nabízí některé speciální ortopedické nebo antialergické vlastnosti.  Bližší informace o tom, jak vybrat správnou matraci naleznete v naší poradně.

Počet produktů: 264