Matrace sendvičová Aloe Comfort, 21cm


Sleva
35 %
Matrace Aloe Comfort, 21cm Zobrazit větší
Sendvičová matrace Aloe Comfort patří mezi 21 cm vysoké středně tuhé matrace s nosností do 140 kg. Materiálem na výrobu této matrace jsou kvalitní pěny s vysokou vzdušností.

Celý popis

Matrace a rošty Materasso
7-14 dní   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Rozměr matrace:
Cena dle vybrané varianty:

9 150 Kč

5 990 Kč

Akce platí do: 31. 07. 2020

ks

Vyberte variantu
Rozměr matrace
 • 2. 80 x 200 cm

  2. 80 x 200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

 • 7. 140 x 200 cm

  7. 140 x 200 cm

  (Příplatek 4 280 Kč)

 • 8. 160 x 200 cm

  8. 160 x 200 cm

  (Příplatek 5 740 Kč)

 • 9. 180 x 200 cm

  9. 180 x 200 cm

  (Příplatek 7 190 Kč)

 • 1. 90 x 200 cm

  1. 90 x 200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

Matrace sendvičová Aloe Comfort, 21cm | Popis

Sendvičová matrace Aloe Comfort je vhodná pro zákazníky, kteří mají v oblibě středně tvrdé až tužší matrace. Její speciální složení zajistí kvalitní a komfortní spánek.

Matrace z výběrových pěn

Jádro matrace Aloe Comfort (šedá vrstva) tvoří foremná pěna Nightfly. Nightfly je typ studené HR pěny špičkových parametrů, která se vyrábí speciální vodní vypěňovací metodou. Pěna Nightfly se vyznačuje vysokou bodovou elasticitou a skvělou oporou pro páteř.Díky otevřeným buňkam propouští dokonale vzduch a zajišťuje odvětrávání. 

Vrchní fialová vrstva z pěny Airgel je podpořena viscoelastickou pěnou Orange. Pěna Airgel disponuje velkými buňkami, díky kterým je zajištěné dokonalé kopírování těla a proudění vzduchu. Pod vzdušnou vrstvou pěny Airgel je použitá viscoelastická pěna Orange. Tato pěna se ideálně přizpůsobuje tvaru těla v průběhu spánku. Kombinace těchto pěn zajišťuje pohodlnou měkkost a ideální oporu páteře.

Spodní stranu (zelenou) matrace Aloe Comfort tvoří elastická pěna Aloe Vera. Pěna s výtažky z rostliny Aloe vera disponuje stabilní elasticitou a dlouhou životností. Jistě oceníte také velmi příjemné a decentní aroma. 

Kvalitní potah je důležitý

Matrace Aloe Comfort je opatřena kvalitním potahem Aloe Vera. Výtažky z rostiliny Aloe Vera působí blahodárně na pokožku a mají uklidňující účinky. Potah je měkký a příjemný na dotek. Větrací 3D mřížka, která je po celém obvodu potahu zajišťuje dokonalý odvod vlhosti. Potah lze rozepnout po celém obvodu, rozdělit ho na dva samostatné díly a prát až na 60°C.

Rošty vhodné pro matraci Aloe Comfort

Díky použitým pěnám má matrace Aloe Comfort nosnost do 140 kg. Využít můžete měkčí nebo tužší stranu matrace.

Matrace Aloe Comfort je vhodná na pevné laťové i pružné lamelové (také lamelové polohovací) rošty. Velkou výhodou je možnost položit ji i na elektrický rošt.

Komu bude matrace vyhovovat?

Matrace Aloe Comfort je určena pro zákazníky, kteří jsou zvyklí na středně tuhou až tužší matraci. Výhodou matrace jsou dvě tuhosti i nadstandartní výška. Matrace nabídne komfortní spaní na vzdušných pěnách Airgel a Orange i na tužší elastické pěně Aloe Vera.

Výška  matrace: 21 cm

Nosnost: 140 kg

Celková tuhost: středně tvrdá

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Délka záruky:4 roky
Místo určení:hotelový pokojložnicestudentský pokoj
Značka / řada:spaní Materasso
Nosnost ( na osobu ) :135 kg a více
Počet zón:7
Typ matrace:líná paměť. pěnastudená pěna
Tuhost matrace:střední

Recenze a zkušenosti s "Matrace sendvičová Aloe Comfort, 21cm"

Splátková kalkulačka Cetelem

Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

Poradíme vám

777 158 960

(PO-PÁ 9-18 hod.)

Podobné