Všechny akční ceny u postelí a matrací jsou platné jen do 31.05.2024 !

Ortopedická matrace BIOSTRETCH, 90x210, 150 kg

Slovenský výrobek
Neohodnoceno
Značka: MATERASSO
14 771 Kč –30 %
30087 ortopedicka matrace biostretch 90x210 150 kg
14 771 Kč –30 % 10 340 Kč
7-14 dní
Možnosti doručení

Zdravotní matrace BIOSTRETCH v prodloužené délce 90x210 zajistí maximální regeneraci těla při spánku. Vyznačuje se revolučním fyzio systémem protahováním svalů a páteře. Matrace je ideální pro muže i ženy všech váhových kategorií. Předností je také záruka 5 let na proležení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravotní matrace BIOSTRETCH patří mezi 25 cm vysoké luxusní oboustranné matrace s velkou nosností 150 Kg. Jednu stranu matrace tvoří povrchová vrstva z líné paměťové pěny. Druhá strana je tvořená HR studenou pěnou Nightfly se speciálním zdravotním fyzio profilováním.

Speciální složení matrace BIOSTRETCH

Matrace BIOSTRETCH 90x210 patří mezi vyšší oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 25cm. Jádro matrace ( světle oranžová barva ) je vyrobeno z ca 11 cm vysoké kvalitní pěny Eliocell. Profilace jádra slouží k zajištění maximální cirkulace vzduchu a k odvodu případné vlhkosti.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 5 cm vysoká vrstva líné paměťové pěny ( tmavě oranžová barva ). Tato strana je celkově měkčí a skvěle se dovede přizpůsobit tvaru těla a páteře.

Z druhé strany matrace se nachází ca 7 cm vysoká šedá vrstva HR studené pěny Nightfly se speciálním zdravotním fyzio profilováním. Při zatížení lidským tělem dochází k rovnoměrnému roztahování povrchové vrstvy matrace. Tímto procesem je docíleno jemného protahování páteře a pozvolného uvolňování svalstva v oblasti zad.

Při jemném protahování je napomáháno celkovému uvolnění svalového napětí a komplexní regeneraci zádové oblasti. Díky fyziosytému protahování dochází k zlepšení krevního oběhu a spánek na matraci BIOSTRETCH je opravdu kvalitní.

Antialergický potah GREENTEX s probiotiky

Prodloužená matrace je vyráběna se snimatelným a pratelným potahem Greentex. Jedná se o svěží potah s aktivními proBIOtiky, které zbavují látku alergenů, pohlcují vlhkost čímž zabraňují vzniku plísní. Probiotika spotřebovávají potravu roztočům a bakteriím a tím efektivně eliminují jejich výskyt, přitom současně odstraňují případný nežádoucí zápach.

K aktivaci probiotik dochází vždy, když se do látky dostanou živiny (úlomky kůže, pot atd.). Laboratorními testy renomovaných institucí bylo prokázáno, že tato probiotická úprava dokáže látku dlouhodobě udržet bez alergenů. Celý potah je pečlivě prošitý dutým vláknem.

Potah je možné rozepnout na 2 samostatné poloviny a prát v pračce na 60°C. Gramáž potahu je cca 280g/m2.

Pro koho je matrace BIOSTRETCH ideální ?

Matraci BIOSTRETCH můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií. Díky revoluční Stretch profilaci matrace napomůže při zdravotních problémech s páteří a se zádovým svalstvem.

Strana s línou paměťovou pěnou je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná při poloze spánku na boku.

Na straně se studenou pěnou a stretch profilací se leží opravdu skvěle. Matrace se dobře přizpůsobuje a tvaruje jak při poloze na boku, tak v poloze na břichu nebo na zádech.

Tvrdost této strany je celkově pocitově střední.

Pokud bude hmotnost osoby v rozmezí 60 - 130 kg, matrace by dle mého názoru měla poskytnout kvalitní a klidný spánek bez jakékoli bolesti

Technické údaje:

  • rozměr: 90x210 cm
  • počet zón: 7
  • výška matrace: cca 25 cm
  • nosnost: 150 kg
  • tvrdost na stupnici 1-5: 2/3
  • vyrobeno na Slovensku
  • Záruka 2 roky, na proležení jádra 5 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace a rošty Materasso
Záruka: 5 let
Ložná plocha: 90x210 cm
Nosnost (na osobu): 135 kg a více
Počet zón: 7
Tuhost matrace: střední
Výška matrace: 23-25 cm
Typ matrace: studená pěna
Místo určení: studentský pokoj
Značka / řada: spaní Tropico
Termín expedice: 7-14 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: