Všechny akční ceny u postelí a matrací jsou platné jen do 31.05.2024 !

Ortopedická matrace ERGOSTRETCH, 140x200

Slovenský výrobek
Neohodnoceno
Značka: MATERASSO
15 271 Kč –30 %
30855 ortopedicka matrace ergostretch 140x200
15 271 Kč –30 % 10 690 Kč
7-14 dní
Možnosti doručení

Zdravotní matrace ERGOSTRETCH 140x200 zajistí maximální regeneraci těla při spánku. Vyznačuje se revolučním fyzio systémem protahováním svalů a páteře. Matrace je ideální pro muže i ženy všech váhových kategorií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zdravotní matrace ERGOSTRETCH 140x200 patří mezi 18 cm vysoké oboustranné matrace s nosností 130 Kg. Měkčí stranu tvoří značková pěna Nightfly, tužší stranu zajišťuje HR studená pěna o vyšší hustotě. Jedinečnost této matraci dodává zejména fyzio profilování, které je z obou stran ložných ploch.

Speciální složení matrace ERGOSTRETCH

Matrace ERGOSTRETCH patří mezi oboustranné matrace o celkové výšce včetně potahu ca 18cm. Jádro matrace ( světle oranžová barva ) je vyrobeno z ca 4 cm vysoké kvalitní pěny Eliocell se speciálním zdravotním fyzio profilováním. Pevné jádro podporuje vyšší tuhost a nosnost matrace.

Z jedné strany je na povrchu matrace ca 7 cm vysoká vrstva komfortní značkové pěny Nightfly ( tmavě šedá barva ). Tato strana je celkově měkčí a skvěle se dovede přizpůsobit tvaru těla a páteře.

Z druhé strany matrace se nachází ca 5 cm vysoká tmavě oranžová vrstva HR studené pěny vyšší tuhostí (o hustotě 45 kg/m3) se speciálním zdravotním fyzio profilováním. Při zatížení lidským tělem dochází k rovnoměrnému roztahování povrchové vrstvy matrace. Tímto procesem je docíleno jemného protahování páteře a pozvolného uvolňování svalstva v oblasti zad.

Při jemném protahování je napomáháno celkovému uvolnění svalového napětí a komplexní regeneraci zádové oblasti. Díky fyziosytému protahování dochází k zlepšení krevního oběhu a spánek na matraci BIOSTRETCH je opravdu kvalitní.

Antialergický potah ANTIALERGIC

Potah ANTIALERGIC je kvalitní potah s antialergickou úpravou, jenž vyniká skvělým poměrem „výkon“/cena. Vlákna se tkají při vysokých teplotách, což je základem jejich antialergických vlastností. Potah je velmi příjemný na dotek, a spolu s kvalitním prošitím z dutého PES vlákna poskytuje uživateli dobrý tepelný komfort. Zároveň zajišťuje základní hygienu matrace, skvěle pohlcuje přebytečnou vlhkost.

Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu).

Pro koho je matrace ERGOSTRETCH ideální ?

Matraci ERGOSTRETCH 140x200 můžeme doporučit pro muže i ženy všech váhových kategorií. Díky revoluční Stretch profilaci matrace napomůže při zdravotních problémech s páteří a se zádovým svalstvem.

Strana se značkovou pěnou Nightfly a stretch profilací je pocitově měkčí a při tělesné zátěži se více tvaruje a přizpůsobuje tělu. Tato strana bude vhodná při poloze spánku na boku. Tvrdost této strany je celkově pocitově středně tuhá.

Strana s HR studenou pěnou o vyšší hustotě a stretch profilací je znatelně tužší. Tato strana bude vyhovovat zejména těm, kteří mají v oblibě spánek v poloze na zádech nebo na břichu. Tvrdost této strany je celkově pocitově spíše tužší.

Je-li pro váš kvalitní spánek nezbytná spíše tužší matrace, měla by vám Ergostretch poskytnout ideální podmínky.

Technické údaje:

  • rozměr: 140x200 cm
  • počet zón: 7
  • výška matrace: cca 18 cm
  • nosnost: 130 kg
  • tvrdost na stupnici 1-5: 3/4
  • vyrobeno na Slovensku
  • Záruka 4 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: Matrace a rošty Materasso
Záruka: 4 roky
Ložná plocha: 140x200 cm
Nosnost (na osobu): 120-130 kg
Tuhost matrace: měkčí až střední, střední
Výška matrace: 17-19 cm
Typ matrace: PUR pěna
Místo určení: studentský pokoj
Termín expedice: 7-14 dní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: