Zvýšená postel s úložným prostorem VALENCIA senior 160x200, 180x200, masiv buk


Zvýšená postel s úložným prostorem VALENCIA senior 160x200, 180x200 má velký úložný prostor a zvýšenou ložnou plochu, která zaručuje snadné vstávání z postele. Tuto postel jsme pro vás důkladně otestovali.

Celý popis

Ložnice a postele Forlive
6-8 týdnů   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Výběr moření buku:
Plocha pro matrace:
Volba typu roštů:
Cena dle vybrané varianty:

27 390 Kč

17 804 Kč

Akce platí do: 31. 10. 2018

ks

Vyberte variantu
Výběr moření buku
 • 01. Buk cink - přírodní

  01. Buk cink - přírodní

  (Příplatek 0 Kč)

 • B 3/4 - Ořech

  B 3/4 - Ořech

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B105 - Dark wenge

  B105 - Dark wenge

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B128 - Wenge

  B128 - Wenge

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B130A - Antique classic

  B130A - Antique classic

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B149 - Olše

  B149 - Olše

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B150 - Mahagon tmavy

  B150 - Mahagon tmavy

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B183 - Třešeň

  B183 - Třešeň

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B211 - Buk pařený

  B211 - Buk pařený

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B230 - Dub světlý

  B230 - Dub světlý

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B3 - Dub tmavý

  B3 - Dub tmavý

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B4 - Tmavý ořech

  B4 - Tmavý ořech

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B4B - Antique bianco

  B4B - Antique bianco

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B6 - Koňak

  B6 - Koňak

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B7 - Kaštan

  B7 - Kaštan

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • B75 - Javor

  B75 - Javor

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • BB - Transparentní bílé moření

  BB - Transparentní bílé moření

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • BBK-Bílá káva

  BBK-Bílá káva

  (Příplatek 3 733 Kč)

 • BSB-Stříbrnošedá

  BSB-Stříbrnošedá

  (Příplatek 3 733 Kč)

Plocha pro matrace
 • 160x200 cm

  160x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

 • 180x200 cm

  180x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

Volba typu roštů
 • 01-Bez roštů

  01-Bez roštů

  (Příplatek 0 Kč)

 • 1-Čelní výklop

  1-Čelní výklop

  (Příplatek 4 885 Kč)

 • 2-Boční výklop

  2-Boční výklop

  (Příplatek 4 885 Kč)

Příslušenství

Zvýšená postel s úložným prostorem VALENCIA senior 160x200, 180x200, masiv buk | Popis

Valencia senior - praktická postel s úložným prostorem

Postel Valencia senior je možno s jistotou označit jako top výrobek v naší nabídce. Jedná se o dvoulůžko vyrobené z kvalitních materiálů a podle nejnovějších trendů. Tato postel s úložným prostorem se vyrábí z tvrdého bukového masivu v úpravě cink, který se vyznačuje především vzhledem tvořeným malými parketkami lepenými k sobě. Parketové provedení je velice moderní a dodává posteli hezký design.

Zvýšená postel Valencia senior je standardně vyráběná ve dvou základních provedeních 160x200 a 180x200 cm a lze ji objednat i v prodloužené délce 210 cm nebo 220 cm s příplatkem 20% k ceníkové ceně. Postel Valencia senior představuje ideální kombinaci kvality, hezkého zpracování a praktického využití a nejde si své místo v každé ložnici.

 

Detail postele Valencia senior

Jednoduchá manipulace a snadná montáž

Dvoulůžko Valencia senior je dodáváno v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích. Jednotlivé balíky jsou balené tak, aby byly nositelné jednou osobu, zpravidla nepřesahují váhou 30 kg. Rošty jsou baleny v igelitovém obalu.

Tato postel z masivu je dodávána včetně montážního návodu a kování, jehož součástí je i imbusový a stahovací klíč. K montáži tedy nepotřebujete žádné speciální nářadí, jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách. Celé smontování zabere asi 1,5 hodiny práce. Při montáži se nepoužívá lepidlo, postel Valencia senior můžete tedy kdykoli v budoucnu rozmontovat, přestěhovat a opět smontovat.

 

Detail opracování postele Valecia Senior

Masivní postel, která zaujme na první pohled

Tato postel je celodřevěná, to znamená, že i úložný prostor je vyrobený z masivního buku a společně s rámem tvoří dokonalý kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Zvýšená postel Valencia vyniká hezkým propracovaným designem, její hrany jsou pečlivě zabroušeny pod úhlem 45°. Povrchová úprava je provedena bezbarvým ekologickým lakem. Dvoulůžko je možné namořit na několik odstínů. Díky výběru několika barevných odstínů snadno a rychle doladíte ten správný odstín k vašemu stávajícímu nábytku v ložnici.

 

Rohový spoj u postele Valencia Senior

Pevná a stabilní postel nejen pro seniory

Síla použitého materiálu je zde 2,6 cm a v kombinaci s tvrdým bukovým masivem bezproblémů unese tato postel dvě osoby s celkovou váhou až 300 kg. Rohový spoj bočnic a čel postele je řešen pomocí hlavních spojovacích šroubů a dřevěných kolíků, tato postel je po smontování velmi pevná a stabilní. Velkou předností postele je výška rámu 50 cm, která zajišťuje pohodlné ulehání i vstávání. Označení postele senior neznamená, že by byla určená pouze pro starší osoby. Je určena pro všechny, kteří mají rádi vyšší spaní nebo potřebují ve své ložnici objemný úložný prostor, který toto dvoulůžko nabízí. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysokou matraci, bude výsledná výška ložné plochy příjemných 65 cm nad zemí.

 

Úložný prostor u postele Valencia Senior

Úložný prostor - skvělý pomocník v ložnici

Úložný prostor je součástí postele Valencia senior a nabízí velkou úložnou výšku 40 cm. Dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou, která leží přímo na zemi. Váha zatížení úložného prostoru tudíž není nijak omezena, můžete do něj uložit i těžší věci. Dno se připevňuje zespod k rámu postele pomocí malých hřebíčků.

Do úložného prostoru se dostanete pomocí výklopných lamelových roštů, které mohou být čelně nebo bočně výklopné. Čelně výklopné rošty se vyklápějí od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty polohování hlavy nemají. Pokud byste rádi objednali jeden rošt s bočním výklopem a ten druhý s čelním – uveďte prosím tento požadavek do poznámky u odesílání objednávky. 

Velice praktická je u vyklápěcích lamelových roštů možnost nastavení tuhosti v oblasti beder, díky tomu si můžete nastavit tuhost celkového spaní dle vašich požadavků. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů, takže zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Rošty se u postele Valencia senior pokládají na nosné lišty v bočnicích a středovou výztuhu, která je opatřena dvěma podpěrnýma nohama. Základní cena postele je uvedená bez lamelových roštů a matrací. Typ vyklápěcího roštu si můžete zvolit ve variantách výrobku.

 

Názor odborníka Intena nábytek

Postel s úložným prostorem VALENCIA SENIOR je velmi pevná a bytelná. Oceňuji zde kvalitu dílenského zpracování a hezkou povrchovou úpravu zdravotně atestovaným lakem. Parketové provedení masivního buku je velmi hezké, velmi se mi líbí celkový vzhled postele po namoření. Jsem překvapen velmi snadným ovládáním vyklápěcích roštů, které umožňují přístup do úložného prostoru. Ten díky své velikosti nabízí opravdu skvělý prostor pro uložení i těžších věcí. Dle mého názoru je poměr cena výrobku vs. užitná hodnota u úložné postele Valencia Senior na velmi dobré úrovni. Pokud bych hledal dřevěnou postel s úložným prostorem s vyšší výškou pro pohodlné vstávání a ulehání, určitě by tento model patřil mezi favority. U této postele bych uvítal možnost výškového nastevení polohy roštů. Je mi však jasné, že by se díky polohovacímu kování cena postele pravděpodobně zvýšila.

 

Hlavní výhody

 • hluboký úložný prostor
 • celodřevěné masivní provedení
 • jednoduché ovládání vyklápěcích roštů
 • hladké opracování materiálu

 

Nevýhody

 • nemožnost výškového nastavení roštů
 • delší výrobní doba

 

Zaslání vzorku postele poštou
Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@intena.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Technické informace:

Délka-205,4 cm

Šířka-167/187 cm

Výška k bočnici-50,5 cm

Výška včetně čela-98,5 cm

Nosnost: 2x150 kg

Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Akční zboží:Intena doporučujeTestováno
Český výrobek:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:masiv bukmasiv
Barva - odstín:bílátřešeň / calvadossvětlé odstínyořech / tabákbříza / javorbuk & dubolšewengetmavé odstínypřírodní lakkaštan / mahagon
Místo určení:ložnice
Styl provedení:klasickémoderní
Značka / řada:ložnice Forlive
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:180x200 cm160x200 cm
Vlastnosti postele:nízké čelo u noh
Vybavení postele:úložný box

Recenze a zkušenosti s "Zvýšená postel s úložným prostorem VALENCIA senior 160x200, 180x200, masiv buk"

06.04.2017

Zhodnocení postele Valencia

Postel je téměř dokonalá , výborná výška ležení, hydraulicky ovládané písty na zvedání roštů. Nevýhoda - delší výrobní lhůta. Objednal jsem na začátku března a mám ji až po měsíci. Obchod dovezl zdarma vlastní dopravou ( a nikoliv katastrofou jménem top trans ). Celkově jsem spokojená.

  03.12.2015

  V pořádku

  Je to jedinná postel z celomasivu, ktrá se nám líbíla vzhledem. Po ca dvouměsičním používání vše v pořádku. Takže mohu pochválit.

   26.10.2015

   Postel Valencii doporučujeme

   Velmi masivni a kvalitni postel a je krasna na pohled.Potrebovali jsme stabilni a pevnou postel,ktera by mela vetsi ulozny prostor. Verime ze nam dlouho vydrzi.

    21.05.2015

    Sylvinka

    Skvělá postel. Je pevná a bytelná s obrovským úložným prostorem. Pěkně je nalakovaná, nikde žádné vady. Mohu doporučit.

     Napsat svou recenzi !

     Splátková kalkulačka Cetelem

     Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

     Poradíme vám

     777 158 960

     (PO-PÁ 9-18 hod.)

     Podobné