Moderní postele z masivu za super ceny Počet produktů: 605

Dřevěné postele z masivu patří mezi nejprodávanější výrobky z naší nabídky. Dlouhá životnost a velká odolnost je u dřevěných postelí z masivu samozřejmostí. Pokud jde o vlastní dřevo, nejkvalitnější jsou postele z masivního buku nebo postele z dubového masivu.

 

Bukové a dubové postele se vyrábí v přírodním provedení, často je však na výběr možnost moření na tabák, ořech, wenge nebo jiné odstíny. Levnější variantou jsou dřevěné postele z masivu smrku a postele z masivní borovice. Jejich součástí pak často bývají dřevěné laťkové rošty.

Postele z masivu s úložným prostorem

Z více než 500 typů postelí z masivního dřeva můžete vybírat u INTENA nábytek. Jednotlivé modely se liší designem, materiálem a barevným odstínem. V nabídce dřevěných postelí z masivu jsou jak modely určené pro designově řešené ložnice, tak modely pro klasické stylové ložnice praktického stylu.

 

Vlastní vzhled dotvářejí u dřevěných postelí především moderně řešená čela postele a tvarování postelových noh. Prostor ve spodní části postele může být otevřený, nebo může být řešen jako postel s úložným prostorem se zásuvkou, nebo výklopným roštem.

Postele jednolůžka a dvoulůžka z masivu

Dřevěné postele z masivu se podle velikosti dělí na postele z masivu jednolůžka a manželské postele z masivu dvojlůžka neboli dvoulůžka. V současnosti jsou také velmi oblímené postele z masivu 140x200 nebo 120x200 centimetrů. Většina modelů dřevěných postelí na Intena.cz lze prodloužit na délku 210 nebo 220 cm.

Vysoká kvalita dílenského zpracování a výběrová kvalita materiálu pro výrobu řadí dřevěné postele z masivu mezi nejlepší výrobky, které je možno do ložnice pořídit. Dřevěná postel je pak základním předpokladem pro zdravý spánek a kvalitní odpočinek.

Počet produktů: 605