Zvýšená postel s úložným prostorem VAREZZA 1, 160x200, 180x200, masiv buk


Prodej!
Zvýšená postel s úložným prostorem VAREZZA 1, 160x200, 180x200, masiv buk Zobrazit větší
Zvýšená postel s úložným prostorem VAREZZA 1, 160x200, 180x200 je elegantně řešená postel s hlubokým úložným prostorem. Tuto postel jsme pro vás důkladně otestovali.

Celý popis

Postele Kolacia design
Leden 2019   Více info
Hodnocení:
Vyberte variantu:
Plocha pro matrace:
Volba typu roštů:
Povrchová úprava KC:
Materiál boxu:
Cena dle vybrané varianty:

28 900 Kč

20 180 Kč

Akce platí do: 30. 11. 2018

ks

Vyberte variantu
Plocha pro matrace
 • 160x200 cm

  160x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

 • 180x200 cm

  180x200 cm

  (Příplatek 0 Kč)

Volba typu roštů
 • 01-Bez roštů

  01-Bez roštů

  (Příplatek 0 Kč)

 • 1-Čelní výklop

  1-Čelní výklop

  (Příplatek 4 660 Kč)

 • 2-Boční výklop

  2-Boční výklop

  (Příplatek 4 660 Kč)

Povrchová úprava KC
 • 01. Olej - přírodní buk

  01. Olej - přírodní buk

  (Příplatek 0 Kč)

 • 02. Olej - odstín třešeň

  02. Olej - odstín třešeň

  (Příplatek 2 440 Kč)

 • 03. Olej - odstín tabák

  03. Olej - odstín tabák

  (Příplatek 2 440 Kč)

 • 05. Olej - odstín calvados

  05. Olej - odstín calvados

  (Příplatek 2 440 Kč)

 • 06. Olej - odstín ořech

  06. Olej - odstín ořech

  (Příplatek 2 440 Kč)

 • 07. Olej - odstín čokoláda

  07. Olej - odstín čokoláda

  (Příplatek 2 440 Kč)

 • 10. Lak - přírodní buk

  10. Lak - přírodní buk

  (Příplatek 3 150 Kč)

 • 11. Lak - průhledně bílá

  11. Lak - průhledně bílá

  (Příplatek 4 130 Kč)

 • 15. Lak - sytě bílá

  15. Lak - sytě bílá

  (Příplatek 4 130 Kč)

 • 20. Lak - odstín třešeň

  20. Lak - odstín třešeň

  (Příplatek 4 130 Kč)

 • 30. Lak - odstín tabák

  30. Lak - odstín tabák

  (Příplatek 4 130 Kč)

 • 50. Lak - odstín calvados

  50. Lak - odstín calvados

  (Příplatek 4 130 Kč)

 • 60. Lak - odstín ořech

  60. Lak - odstín ořech

  (Příplatek 4 130 Kč)

 • 70. Lak - odstín čokoláda

  70. Lak - odstín čokoláda

  (Příplatek 4 130 Kč)

Materiál boxu
 • 01. Laminovaný úložný prostor

  (Příplatek 0 Kč)

 • 02. Dřevěný úložný prostor

  (Příplatek 4 390 Kč)

Příslušenství

Zvýšená postel s úložným prostorem VAREZZA 1, 160x200, 180x200, masiv buk | Popis

Zvýšená postel s úložným prostorem VAREZZA 1 přestavuje robustní postel vyrobenou z bukového masivu o síle 3 cm. Postel Varezza 1 patří k jednoznačné špičce v sortimentu nábytku do ložnice. Je vyráběna z kvalitního masivního buku a precizně opracována. Tato postel je vyrobená v průběžném provedení, tzn. že dřevo není tvořeno slepenými parketami, ale má celistvý vzhled na které dává vyniknout přirozené kráse a struktuře dřeva.

Detail čela u postele Varezza 1

Špičkový design a dílenské zpracování

Povrchová úprava postele Varezza 1 je v nabídce ve dvou provedeních a to buď v oleji nebo laku. Obě povrchové úpravy jsou snadné na údržbu a mají shodné vlastnosti – dlouhodobou životnost a ochranu před působením vnějších vlivů. Povrchová úprava laku je hladká a dodává posteli polomatný vzhled, povrchová úprava dřeva olejem je zcela matná a na dotek strukturovanější se zachováním přírodního povrchu.

Postel je možné namořit na několik odstínů jak v úpravě oleje tak laku. Díky výběru několika barevných odstínů snadno a rychle doladíte správný odstín ke stávajícímu nábytku v ložnici. V nabídce jsou jak přírodní dezény např. ořechu nebo třešně, tak i moderní bílý lak, který může být celokrycí nebo transparentní. Na obrázcích je postel vyrobena v provedení olej - tabák. Na našem blogu si můžete přečíst článek - srovnání povrchové úpravy lakem a olejem.

Postel Varezza 1 se vyrábí se v základních rozměrech s plochou pro matrace 160x200 cm a 180x200 cm. Postel je možné vyrobit i v atypických rozměrech či s prodlouženou délkou – případné podmínky výroby Vám rádi na dotaz sdělíme.

Detail bočnice postele Varezza 1

Jednoduchá montáž pro každého

Celá postel Varezza 1 je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou do 30 kg tak, aby byly balíky nositelné jednou osobou. Rošty jsou dodávány samostatně, zabalené v igelitovém obalu.

Součástí dodávky postele je také montážní návod a kování. K montáži nepotřebujete žádné speciální nářadí, jediné co třeba mít k dispozici je kladívko na zatloukání kolíků,  klasický křížový šroubovák a klíč č.10 k utažení hlavních pojovacích šroubů. Při montáži se nepoužívá lepidlo, tudíž je možné postel kdykoli v budoucnu rozmontovat a opět smontovat. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách, zvládne však i jeden zručný člověk. Celé smontování postele zabere asi 1,5 hodiny práce.

Detail rohového spoje postele Varezza 1

Konstrukce postele je pevná a odolná

Postel Varezza 1 je vyrobená z pevného masivního buku a bezproblémů unese dvě osoby s celkovou váhou do 300 kg. Pevnost a stabilitu postele zajišťuje hlavní šroubovací kování ve spojích čel a bočnic. Velkou předností této postele je výška rámu 50 cm. Šířka použité bočnice je 25 cm. Pokud do postele vložíte ca 20 cm vysokou matraci, můžete si nastavit výslednou výšku ložné plochy až ca 65 cm nad zemí.

Postel je opatřena výškově nastavitelným kováním, které je řešeno kovovými patkami, jenž jsou přišroubovány k bočnici. Tyto patky lze lehce vyháknout a opět zaháknout do jedné ze 4 poloh. Díky tomu si můžete nastavit výšku lehací plochy dle vašich potřeb. Tato postel s úložným prostorem Varezza 1 je po smontování zcela stabilní.

Detail úložného prostoru postele Varezza 1

Praktický hluboký úložný prostor

Manželská postel Varezza 1 je standardně dodávána s laminovaným nebo celodřevěným úložným prostorem ( možnost volby) , který je vždy barevně doladěn dle výběru moření k rámu postele.  Úložný prostor společně s rámem postele tvoří dokonalý kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Maximální využitelná výška úložného prostoru je 40 cm. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno bílou MDF deskou, která leží přímo na zemi.

Do úložného prostoru je přístup zajištěn pomocí vyklápěcích lamelových roštů, které mohou být součástí postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Velice praktické u těchto lamelových roštů je možnost nastavení tuhosti v oblasti beder. Rošty jsou položeny na nosných lištách v bočnicích a středové výztuze, která je opatřena dvěmi podpěrnými nohami.

Vyklápěcí rošty u postele Varezza 1

Čelně výklopné rošty se vyklápějí od nohou postele a nabízí také možnost mechanického polohování hlavy. Bočně výklopné rošty polohování hlavy nemají, ovšem díky možnosti výklopu do boku získáte lepší přístup do úložného prostoru. Pokud by jste rádi objednali jeden rošt s bočním výklopem a ten druhý s čelním – uveďte prosím tento požadavek do poznámky u odesílání objednávky.

Uvedná cena je včetně vyklápěcích roštů - bez matrací. Do postele je možné umístit 2 ks matrací o rozměru 80x200 nebo 90x200 - záleží na volbě rozměru postele.

Názor odborníka Intena nábytek

Postel Varezza 1 s úložným prostorem je možno zařadit mezi postele té nejvyšší třídy. Předností této postele je pevný a robustní design se zachováním jednoduchých elegantních linií. Vyzdvihnul bych objemný praktický úložný prostor, ke kterému je řešen snadný přístup pomocí kvalitních pístových vyklápěcích roštů. Na dvoulůžku Varezza 1 se mi líbí hezky zaoblené provedení všech hran a možnost volby moderní povrchové úpravy olejem ze včelích vosků. Předností je také použití výškově stavitelného kování pro rošty. Nevýhody jsem na této posteli prostě žádné neobjevil. Pokud hledáte postel s úložným prostorem té nejvyšší kvality, mohu postel Varezza 1 jednoznačně doporučit.

Hlavní výhody

 • objemný praktický úložný prostor
 • zaoblené hrany a kvalitní opracování
 • pevná a silná konstrukce z masivního buku
 • robustní a přitom elegantní design

Nevýhody

 • žádné nemá

Zaslání vzorku postele poštouMáte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na obchod@intena.cz nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Technické informace:

 • délka: 206 cm
 • šířka:181/201 cm
 • výška k bočnici: 50 cm
 • výška zadního čela: 97 cm
 • výška předního čela: 50 cm
 • výška zapuštění matrace: 5-15 cm (záleží na nastavení kování)
 • hloubka úložného prostoru: max. 40 cm
 • tloušťka materiálu: 30 mm
 • nosnost: 2x150 kg
 • material: masiv buk průběžný
 • dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR

Výrobní řada

Zařazení v odděleních

Zařazení dle parametrů

Český výrobek:ano
Délka záruky:2 roky
Materiál:masiv bukmasiv
Barva - odstín:buk & dubtřešeň / calvadossvětlé odstínyořech / tabákpřírodní lakwengetmavé odstíny
Místo určení:hotelový pokojložnice
Styl provedení:klasickémoderní
Značka / řada:ložnice KC design
Nosnost ( na osobu ) :120-130 kg
Ložná plocha:160x200 cm180x200 cm
Vlastnosti postele:nastavit. roštrošty v ceně
Vybavení postele:úložný box

Recenze a zkušenosti s "Zvýšená postel s úložným prostorem VAREZZA 1, 160x200, 180x200, masiv buk"

15.09.2016

Vareza

Koupil jsem tuto postel na základě doporučení obchodu. Montáž jednoduchá, vše k sobě dobře pasuje. Po smontování postel nevrže, nebikle a pro mou 130kg váhu se zdá velice pevná, silné dřevo. Jsem spokojen

  23.07.2015

  Hezké zpracování

  Dobrá,vysoká postel s velikánským úložným prostorem. Doufám že mi dlouho vydrží.

   Napsat svou recenzi !

   Splátková kalkulačka Cetelem

   Spočítejte si výši měsíční splátky. Zadejte typ úvěru, přímou platbu (akontaci) splatnou při převzetí zboží a počet měsíců, které chcete splácet.

   Poradíme vám

   777 158 960

   (PO-PÁ 9-18 hod.)

   Podobné