Kvalitní dětské matrace a rošty Počet produktů: 55

Člověk stráví optimálně téměř třetinu svého života ve spánku, což odpovídá cca 7-8 hodin. Kvalitní dětská postel a matrace proto bezpochyby patří mezi nejdůležitější kusy nábytku v každém dětském pokoji. Matrace by měla splňovat vysoké nároky na pohodlí, komfort a zdravotní nezávadnost.

 

Výběru správné matrace do dětské postele by měl být věnován dostatek času, ideální je se poradit s odborníkem. INTENA nábytek nabízí široký výběr různých modelů matrací a naši kvalifikovaní pracovníci jsou připraveni každému zákazníkovi dobře poradit ve výběru vhodného typu.

Materiál pro matrace do dětské postele

Při výběru dětské nebo studentské matrace je vhodné získat informace o jednotlivých materiálech na jejich výrobu. Kvalitní matrace do postele nemusí být vyrobena vždy jen z jednoho materiálu - ideální je jednotlivé materiály vhodně kombinovat. Kombinací materiálů pro výrobu zdravotní matrace je dosaženo zvýraznění důležitých vlatností a zvýšení zdravotního efektu při současném snížení ceny.

 

Většina matrací na Intena.cz je nabízená v tzv. oboustranné verzi. To znaméná , že z jedné strany matrace je použitý určitý materiál a na druhou stranu je použit jiný materiál, popř. materiál jiné tvrdosti. Uživatel pak může doma matraci v posteli přetáčet a posléze využívat trvale tu stranu matrace, která mu lépe vyhovuje.

 

Nejpoužívanějším materiálem pro výrobu matrací do dětských a studentských postelí je v současnosti líná paměťová pěna, studená pěna nebo klasická PUR pěna.  Stále v oblibě jsou i matrace pružinové nebo latexové a další...

Jak vybrat vhodnou matraci do studentské nebo dětské postele ?

Vlastnosti vybrané matrace by měly co nejvíce kopírovat potřeby vašich dětí. Při výběru dětské či studentské matrace by jste měli brát ohled na to, jakou od ní očekáváte výdrž a kolik času denně na matraci dítě stráví. Důležitým faktorem při výběru matrace do dětské postele je také hmotnost uživatele. Jiný typ matrace je vhodný pro 30 kg vážicího uživatele a úplně jiný týp pro 90 kg uživatele. Pokud si nevíte rady s výběrem vhodné matrace pro děti nebo studenty, rádi vám s výběrem poradíme.

 

Počet produktů: 55