Moderní dřevěné postele za super ceny Počet produktů: 610

Dřevěné postele z masivu patří mezi nejoblíbenější modely postelí, nabízených u INTENA nábytek. Základem každé dřevěné postele je kvalitní rám, vyrobený z různého druhu dřeva. Bukové dřevěné postele nebo dubové dřevěné postele patří mezi nejkvalitnější a nejpevnější.

 

Buk a dub patří mezi tvrdé a odolné dřeva. Postele vyráběné z těchto dřevin zaručí, že vám bude postel sloužit na velmi dlouhou dobu. Mezi levnější modely pak patří dřevěné postele ze smrku nebo borovice. Tyto modely nabízejí ideální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Za málo peněz můžete vnést do vaší ložnice díky smrkové nebo borovicové postele skvělý nádech přírody.

Dřevěné postele s úložným prostorem

Dřevěné postele z masivu v nabídce na Intena.cz se liší různými styly nohou nebo tvary čel v nožní a hlavové části. Prostor ve spodní části dřevěné postele může být otevřený, nebo mohou být dřevěné postele s úložným prostorem řešeným zásuvkou, nebo úložným boxem v kombinaci s výklopnými rošty.  Pokud hledáte zajímavé dřevěné postele, u INTENA nábytek oceníte vždy eleganci, účelnost a kvalitu zpracování všech modelů.

Počet produktů: 610