Moderní rozkládací pohovky a gauče Počet produktů: 18

Rozkládací pohovky a gauče jsou ideální pro všechny domácnosti v menších bytech či domech, kde postrádáme samostatný pokoj pro hosty. Největší předností rozkládacích pohovek je, že ve složeném stavu vypadají jako klasický gauč a zabírající pouze minimální prostor. Po rozložení však mohou poskytnout dostatečný prostor pro spánek dvou či více osob.

 

Většina modelů rozkládacích pohovek a gaučů je konstrukčně řešena tak, že se po rozložení vytvoří plocha pro spaní minimálně 120 x 180 cm. V nabídce na INTENA.cz naleznete také rozkládací pohovky, u kterých se po rozložení vytvoří spací plocha 160x200 cm a více. Taková rozkládací pohovka bezproblému pohodlně nahradí klasickou manželskou postel v ložnici.

Výběr rozkládací pohovky nebo gauče

Při výběru rozkládací pohovky je nejdůležitější kromě tvaru, designu a barevného provedení také systém rozkládání. Mechanismus rozkládání by měl být rychlý a přesný tak, aby se po jednoduchém rozkladu vytvořila pevná a stabilní lehací plocha.  Kvalita rozkládací pohovky závisí také na použité potahové látce. 

 

Mezi nejoblíbenější rozkládací pohovky a gauče na Intena.cz patří modely z ekokůže, mikroplyše nebo z jiných pevných tkanin různých odstínů. Pokud často příjmáte doma přátelé a hosty, kteří se rádi zdrží až do rána, pořiďte si kvalitní rozkládací pohovku z nabídky na Intena.cz.

Počet produktů: 18