Moderní pohovky pro každodenní spaní v akci Počet produktů: 7

Pohovky pro každodenní spaní jsou ideální pro všechny domácnosti v menších bytech či domech, kde postrádáme samostatnou ložnici. Největší předností pohovek a gaučů pro spaní je, že ve složeném stavu vypadají jako klasická pohovka  zabírající pouze standardní prostor. Po rozložení mohou poskytnout dostatečný prostor pro denní spánek dvou či více osob.

 

Většina modelů pohovek a gaučů pro každodenní spaní je konstrukčně řešena tak, že se po rozložení vytvoří plocha pro spaní minimálně 120 x 180 cm. V nabídce na INTENA.cz naleznete také pohovky, u kterých se po rozložení vytvoří spací plocha 160x200 cm a více. Taková rozkládací pohovka bezproblému pohodlně nahradí klasickou manželskou postel v ložnici.

Výběr pohovky pro každodenní spaní

Při výběru rozkládací pohovky nebo gauče je nejdůležitější kromě tvaru, designu a barevného provedení také systém rozkládání. Mechanismus rozkládání by měl být rychlý a přesný tak, aby se po jednoduchém rozkladu vytvořila pevná a stabilní lehací plocha.  Kvalita pohovky pro spaní je závislá na dobré matraci a čalounění, které bývá nejčastěji z mikroplyše nebo z jiných pevných tkanin různých odstínů. Pokud doma nedisponujete samostatnou ložnicí, pořiďte si kvalitní rozkládací pohovku pro spaní na

Počet produktů: 7