BMB

Firma BMB ze Ždánic patří mezi významné ryze české výrobce dřevěných postelí z masivu a kvalitních postelí z laminovaného materiálu. Hlavním sortimentem produkce firmy BMB je kromě postelí také veškerý bytový a ložnicový nábytek. Praktickým řešením jsou také postele s úložným prostorem, které spojují moderní design s praktickou funkcí úložného prostoru.

 

Videoukázka postelí a ložnic výrobce BMB

 

Postele BMB jsou ze 3,6 cm silného materiálu

Lamino používané ve výrobě BMB se vyznačuje se velkou tvrdostí, pevností a především tloušťkou 3,6 cm. Díky této síle materiálu se mohou laminované postele pyšnit stejnou nosností, jako postele z přírodního dřeva.

Postele značky BMB jsou charakterizovány především moderním designem a pečlivou kvalitou zpracování díky speciálních CNC počítačově programovaných obráběcích strojů. Veškeré materiály, používané pro výrobu, jsou nakupovány od renomovaných českých i zahraničních firem a splňují přísné evropské normy kvality a zdravotní nezávadnosti.

Rozkládací postele značky BMB

Pokud bydlíte v menším bytu nebo garsonce a bojujete o každý metr místa, řešením pro vás může být pořízení rozkládací postele pro každodenní spaní.  Přes den postel využíváte k sezení jako pohovku a v noci vám po rozložení postel poskytne velmi komfortní spánek.

Pokud plánujete do své ložnice pořídit moderní a vysoce kvalitní postel, zvolte bez obav postel značky BMB !


Produkty výrobce: BMB (76)